top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2019


1. SK Slavia Praha
2. FC Baník Ostrava
3. 1. FC Slovácko
4. AC Sparta Praha
5. FK Pardubice
6. Tatran Prešov
7. SK Sigma Olomouc
8. Výběr JmFKS
9. Dinamo Minsk
10. FC Fastav Zlín
11. FC Zbrojovka Brno
12. FK Teplice
13. MFK Ružomberok
14. MŠK Žilina
15. FK Senica
16. MFK Modřice

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
1. Čížek Kryštof (Slavia Praha)
2. Kvaček Matěj (Pardubice)
3. Khramtsevich Iaroslav (Minsk)


NEJLEPŠÍ STŘELEC
1. Dvořáček David (FC Baník Ostrava)
2. Hrubý Aleš (Slavia Praha)
3. Kolařík Josef (Výběr JmFKS)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
1. Maďar Šimon (Sparta Praha)
2. Šigut Vojtěch (1. FC Slovácko)
3. Blaško Boris (Tatran Prešov)

DÍVKA TURNAJE
Viktória Opálková

PÁTEK

čas Hřiště 1 Hřiště 2
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
Olomouc – Modřice
Ostrava – Senica
Olomouc – Prešov
Ostrava – JmFKS
Olomouc – Zbrojovka
Ostrava – Slovácko
Zbrojovka – Prešov
Slovácko – JmFKS
Zbrojovka – Modřice
Slovácko – Senica
Prešov – Modřice
JmFKS – Senica
čas Hřiště 1 Hřiště 2
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
Sparta – Zlín
Slavia – Minsk
Sparta – Pardubice
Slavia – Teplice
Sparta – Žilina
Slavia – Ružomberok
Žilina – Pardubice
Ružomberok – Teplice
Žilina – Zlín
Ružomberok – Minsk
Pardubice – Zlín
Teplice – Minsk

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1SK Sigma Olomouc  0:12:15:0 7:263
2FC Zbrojovka Brno 1:0 1:24:1 6:362
3Tatran Prešov 1:22:1 2:0 5:361
4MFK Modřice 0:51:40:2  1:1104

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1FC Baník Ostrava  3:02:24:1 9:371
21. FC Slovácko 0:3 1:13:0 4:443
3Výběr JmFKS 2:21:1 2:1 5:452
4FK Senica 1:40:31:2  2:904

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1AC Sparta Praha  4:11:14:0 9:271
2MŠK Žilina 1:4 1:21:2 3:804
3FK Pardubice 1:12:1 2:2 5:452
4FC Fastav Zlín 0:42:12:2  4:743

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1SK Slavia Praha  2:19:14:1 15:391
2MFK Ružomberok 1:2 1:11:0 3:342
3FK Teplice 1:91:1 2:1 4:1143
4Dinamo Minsk 1:40:11:2  2:704

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

čas Hřiště 1 Hřiště 2
9:00
9:40
10:20
11:00
11:40
12:20
Prešov – Minsk
Ostrava – Modřice
Prešov – Zlín
Ostrava – Teplice
Prešov – Výběr JmFKS
Ostrava – Pardubice
Výběr JmFKS – Zlín
Pardubice – Teplice
Výběr JmFKS – Minsk
Pardubice – Modřice
Zlín – Minsk
Teplice – Modřice
čas Hřiště 1 Hřiště 2
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
Sparta Praha – Senica
Slavia Praha – Žilina
Sparta Praha – Olomouc
Slavia Praha – Slovácko
Sparta Praha – Ružomberok
Slavia Praha – Zbrojovka
Ružomberok – Olomouc
Zbrojovka – Slovácko
Ružomberok – Senica
Zbrojovka – Žilina
Olomouc – Senica
Slovácko – Žilina

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
A1 - Tatran Prešov  1:12:12:0 5:271
B2 - Výběr JmFKS 1:1 1:01:3 3:443
C3 - FC Fastav Zlín 1:20:1 1:2 2:504
D4 - Dinamo Minsk 0:23:12:1  5:462

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
B1 - FC Baník Ostrava  0:04:08:0 12:071
C2 - FK Pardubice 0:0 4:26:0 10:272
D3 - FK Teplice 0:42:4 4:1 6:933
A4 - MFK Modřice 0:80:61:4  1:1804

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
C1 - AC Sparta Praha  4:00:36:0 10:362
D2 - MFK Ružomberok 0:4 0:11:2 1:704
A3 - SK Sigma Olomouc 3:01:0 3:0 7:091
B4 - FK Senica 0:62:10:3  2:1033

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
D1 - SK Slavia Praha  2:04:22:0 8:291
A2 - FC Zbrojovka Brno 0:2 1:32:3 3:804
B3 - 1. FC Slovácko 2:43:1 2:0 7:562
C4 - MŠK Žilina 0:23:20:2  3:633

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 SK Slavia Praha 60023:518
2 SK Sigma Olomouc 50114:215
3 FC Baník Ostrava 42021:314
4 AC Sparta Praha 41119:513
5 Tatran Prešov 41110:513
6 FK Pardubice 33014:612
7 1. FC Slovácko 31211:910
8 Výběr JmFKS 2318:89
9 FK Teplice 21310:207
10 FC Zbrojovka Brno 2049:116
11 Dinamo Minsk 2047:116
12 FC Fastav Zlín 1146:124
13 MFK Ružomberok 1144:104
14 MŠK Žilina 1056:143
15 FK Senica 1054:193
16 MFK Modřice 0062:290

 


NEDĚLE

čas
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
Zlín – Ružomberok (B)
Teplice – MFK Modřice (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
Minsk – Žilina (C)
Zbrojovka – Senica (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
Sparta – Prešov (B)
Slavia – JmKFS (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
Ostrava – Pardubice (C)
Olomouc – Slovácko (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

    o 9.místo   o 11.místo    
    Zlín
Minsk
1:2
  Teplice
Zbrojovka
1:4
   
         
         
  9-12.místo       9-12.místo  
  Zlín
Teplice
2:0
      Minsk
Zbrojovka
2:0
 
         
         
9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo
Zlín
Ružomberok
2:0
  Teplice
Modřice
2:1 (pen)
  Minsk
Žilina
2:0
  Zbrojovka
Senica
3:0
     
     
  13-16.místo       13-16.místo  
  Ružomberok
Modřice
2:0
      Žilina
Senica
2:0
 
         
         
    o 13.místo   o 15.místo    
    Ružomberok
Žilina
1:0
  Modřice
Senica
0:2
   
         
         
  
  
    o 1.místo   o 3.místo    
    Slavia
Ostrava
4:0
  Sparta
Slovácko
2:3
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Sparta
Slavia
0:6
      Ostrava
Slovácko
4:0
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Sparta
Prešov
6:1
  Slavia
JmKFS
1:0 (pen)
  Ostrava
Pardubice
2:1 (pen)
  Olomouc
Slovácko
0:1
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  Prešov
JmKFS
2:1 (pen)
      Pardubice
Olomouc
2:1
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    Prešov
Pardubice
0:3
  JmKFS
Olomouc
0:4
   
         
         

Generální partner 19.ročníku

CTP


Generální partneři

EON
Město Modřice
MFK Modřice
FA čR
Re-Max
Kajot
Sita
Bonver
Moravostav
Syner Morava

Hlavní partneři

Olympia Brno
Bachl
Vodňanská drůbež
Kovolit
Ptacek
Q-elektrik
Garko
Svítil
Poda
KIKA

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Kika
E.ON
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Tuřanská Beseda
Restaurace Suzie's Steakhouse Brno
Restaurace Železná růže
Denisa Záleská