top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Všeobecné informace

Turnaj svým sportovním rozsahem, obsazením, finančním a materiálním zabezpečením patří mezi nejlepší v České republice. Pořadatel zajišťuje stravování, ubytování a pitný režim na své náklady (max. pro 20 osob na tým).

Startují hráči narození po 1.1.2006. Povinné jsou kartičky pojištěnce.

Vedoucí jednotlivých týmů musí mít u sebe kartičky pojištěnců, startovné ve výši 5000,- Kč se platí při prezenci. Soupisku je nutno zaslat předem v elektronické podobě. Počet hráčů na hřišti je 7 + 1, na soupisce maximálně 18 hráčů.

Hraje se na šířku poloviny fotbalového hřiště podle pravidel pro mladší žáky, která schválil VV FAČR 23.6.2011 s výjimkou hrací doby, která je 2 x 15 minut.

Je povoleno střídání všech hráčů ze soupisky v jednom zápase. Hráč, který obdrží červenou kartu, nesmí nastoupit v následujícím utkání. Pokud nastoupí, mužstvo se trestá kontumační prohrou ve prospěch soupeře. Každé mužstvo musí mít dvě sady dresů odlišné barvy, volbu dresů má družstvo uvedené v rozlosování jako domácí.

Protesty se podávají písemně do deseti minut po skončení utkání se vkladem 500,- Kč předsedovi sportovně technické komise. Je-li protest oprávněný, vklad se vrací.