top

Všeobecné informace

Turnaj svým sportovním rozsahem, obsazením, finančním a materiálním zabezpečením patří mezi nejlepší v České republice. Pořadatel zajišťuje stravování, ubytování a pitný režim na své náklady (max. pro 20 osob na tým).

Startují hráči narození po 1. 1. 2011 (MFK Modřice po 1. 1. 2010). Povinné jsou kartičky pojištěnce.

Vedoucí jednotlivých týmů musí mít u sebe kartičky pojištěnců, startovné ve výši 5000,- Kč se platí při prezenci. Soupisku je nutno zaslat předem v elektronické podobě. Počet hráčů na hřišti je 10 + 1, na soupisce maximálně 18 hráčů.

Hraje se na klasické fotbalové hřiště s hrací dobou 2x15 minut. Je povoleno střídání všech hráčů ze soupisky v jednom zápase. Hráč, který obdrží červenou kartu, nesmí nastoupit v následujícím utkání. Pokud nastoupí, mužstvo se trestá kontumační prohrou ve prospěch soupeře. Každé mužstvo musí mít dvě sady dresů odlišné barvy, volbu dresů má družstvo uvedené v rozlosování jako domácí.

Protesty se podávají písemně do deseti minut po skončení utkání se vkladem 500,- Kč předsedovi sportovně technické komise. Je-li protest oprávněný, vklad se vrací.