top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2016


1. PREŠOV
2. ZBROJOVKA
3. SLAVIA
4. SLOVÁCKO
5. BOHEMIANS
6. TEPLICE
7. SPARTA PRAHA
8. OSTRAVA
9. ŽILINA
10. RUŽOMBEROK
11. SENICA
12. ZLÍN
13. OLOMOUC
14. PLZEŇ
15. SPARTA BRNO
16. MODŘICE

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
1. ZAPLETAL ADAM (SLOVÁCKO)
2. ŠEVINSKÝ ADAM (SPARTA PRAHA)
3. ŠÍN MATĚJ (OSTRAVA)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
1. DEMJANOVIČ MIKULÁŠ (PREŠOV)
2. BENEŠ ADAM (SLAVIA)
3. DAVID HODÍK (BOHEMIANS)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
1. GRÜMAN JAN (TEPLICE)
2. BOBČÍK PETR (SLOVÁCKO)
3. ŠURIMA MICHAL (PREŠOV)

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1FC Zbrojovka Brno  2:01:21:0 4:262
2MFK Modřice 0:2 1:53:2 4:933
3Tatran Prešov 2:15:1 2:1 9:391
4FC Viktoria Plzeň 0:12:31:2  3:604

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1Sparta Brno  0:50:00:4 0:914
2SK Sigma Olomouc 5:0 0:33:2 8:561
3FK Senica 0:03:0 1:1 4:152
4FC Bohemians 1905 4:02:31:1  7:443

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1AC Sparta Praha  1:00:13:2 4:362
2MFK Ružomberok 0:1 1:21:1 2:414
3FC Baník Ostrava 1:02:1 2:2 5:371
4FC Fastav Zlín 2:31:12:2  5:623

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1SK Slavia Praha  2:05:21:0 8:291
2MŠK Žilina 0:2 1:20:0 1:414
31.FC Slovácko 2:52:1 4:2 8:862
4FK Teplice 0:10:02:4  2:513

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
A1Tatran Prešov  3:21:23:1 7:562
B2FK Senica 2:3 0:11:2 3:604
C3FC Fastav Zlín 2:11:0 0:5 3:663
D4MŠK Žilina 1:32:15:0  8:461

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
B1SK Sigma Olomouc  0:20:32:2 2:714
C2AC Sparta Praha 2:0 1:20:0 3:242
D3FK Teplice 3:02:1 2:1 7:291
A4FC Viktoria Plzeň 2:20:01:2  3:423

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
C1FC Baník Ostrava  2:41:14:0 7:543
D21.FC Slovácko 4:2 1:22:0 7:461
A3MFK Modřice 1:12:1 1:1 4:353
B4Sparta Brno 0:40:21:1  1:714

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
D1SK Slavia Praha  3:04:01:0 8:091
A2FC Zbrojovka Brno 0:3 2:23:0 5:542
B3FC Bohemians 1905 0:42:2 1:0 3:643
C4MFK Ružomberok 0:10:30:1  0:504

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 SK Slavia Praha 60016:218
2 Tatran Prešov 50116:815
3 1.FC Slovácko 40215:1212
4 FC Baník Ostrava 32112:811
5 FC Zbrojovka Brno 3129:710 - LOS
6 FK Teplice 3129:710 - LOS
7 AC Sparta Praha 3127:510
8 FC Bohemians 1905 22210:108
9 MFK Modřice 2228:128 - LOS
10 FC Fastav Zlín 2228:128 - LOS
11 MŠK Žilina 2139:87
12 SK Sigma Olomouc 21310:137
13 FK Senica 1237:75
14 FC Viktoria Plzeň 0246:102
15 Sparta Brno 0241:162
16 MFK Ružomberok 0152:91

 


NEDĚLE

čas
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
SK Sigma Olomouc – FK Senica (B)
MFK Modřice – MFK Ružomberok (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
MŠK Žilina – FC Viktoria Plzeň (C)
FC Fastav Zlín – Sparta Brno (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
FC Baník Ostrava – FC Zbrojovka Brno (B)
SK Slavia Praha – FC Bohemians 1905 (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
1.FC Slovácko – FK Teplice (C)
Tatran Prešov – AC Sparta Praha (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

    o 9.místo   o 11.místo    
    Ružomberok
Žilina
0:2
  Senica
Zlín
2:2, pen. 6:5
   
         
         
  9-12.místo       9-12.místo  
  Senica
Ružomberok
1:2
      Žilina
Zlín
1:0
 
         
         
9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo
Olomouc
Senica
2:2, pen. 3:4
  Modřice
Ružomberok
0:2
  Žilina
Plzeň
4:2
  Zlín
Sparta Brno
3:0
     
     
  13-16.místo       13-16.místo  
  Olomouc
Modřice
3:0
      Plzeň
Sparta Brno
5:0
 
         
         
    o 13.místo   o 15.místo    
    Olomouc
Plzeň
4:2
  Modřice
Sparta Brno
0:1
   
         
         
  
  
    o 1.místo   o 3.místo    
    Zbrojovka Brno
Prešov
1:2
  Slavia Praha
Slovácko
5:0
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Zbrojovka Brno
Slavia Praha
3:2
      Slovácko
Prešov
0:2
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Ostrava
Zbrojovka Brno
1:2
  Slavia Praha
Bohemians 1905
2:1
  Slovácko
Teplice
1:1, pen. 4:3
  Prešov
Sparta Praha
0:0, pen. 3:2
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  Ostrava
Bohemians 1905
2:2, pen. 2:4
      Teplice
Sparta Praha
1:1, pen 4:1
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    Bohemians 1905
Teplice
4:0
  Ostrava
Sparta Praha
1:2
   
         
         

Generální partneři 18.ročníku

CTP
Moravostav


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
Sita
Kajot
DEA
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
ikis
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec
E.ON