top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Časový rozpis utkání

PÁTEK

čas Hřiště 1 Hřiště 2
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
Plzeň – Kyjev
Olomouc – Slovácko
Plzeň – Zbrojovka
Olomouc – Výběr JmFKS
Plzeň – Senica
Olomouc – Prešov
Senica – Zbrojovka
Prešov – Výběr JmFKS
Senica – Kyjev
Prešov – Slovácko
Zbrojovka – Kyjev
Výběr JmFKS – Slovácko
čas Hřiště 1 Hřiště 2
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
Sparta – Moskva
Slavia – Pardubice
Sparta – Ostrava
Slavia – Teplice
Sparta – Žilina
Slavia – Ružomberok
Žilina – Ostrava
Ružomberok – Teplice
Žilina – Moskva
Ružomberok – Pardubice
Ostrava – Moskva
Teplice – Pardubice

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1FK Viktoria Plzeň  6:11:33:0 10:462
2FK Senica 1:6 0:20:3 1:1104
3FC Zbrojovka Brno 3:12:0 4:2 9:391
4FC DUSH 21 Kyjev 0:33:02:4  5:733

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1SK Sigma Olomouc  3:13:20:2 6:562
2Tatran Prešov 1:3 0:21:3 2:804
3Výběr JmFKS 2:32:0 2:4 6:733
41. FC Slovácko 2:03:14:2  9:391

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1AC Sparta Praha  3:36:19:0 18:471
2MŠK Žilina 3:3 2:49:0 14:743
3FC Baník Ostrava 1:64:2 8:0 13:862
4FC Chamovniki Moskva 0:90:90:8  0:2604

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1SK Slavia Praha  8:03:03:1 14:191
2MFK Ružomberok 0:8 1:20:4 1:1404
3FK Teplice 0:32:1 2:6 4:1033
4FK Pardubice 1:34:06:2  11:562

čas Společenské akce

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

čas Hřiště 1 Hřiště 2
9:00
9:40
10:20
11:00
11:40
12:20
Zbrojovka – Ružomberok
Slovácko – Senica
Zbrojovka – Žilina
Slovácko – Teplice
Zbrojovka – Olomouc
Slovácko – Ostrava
Olomouc – Žilina
Ostrava – Teplice
Olomouc – Ružomberok
Ostrava – Senica
Žilina – Ružomberok
Teplice – Senica
čas Hřiště 1 Hřiště 2
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
Sparta – Prešov
Slavia – Moskva
Sparta – Kyjev
Slavia – Výběr JmFKS
Sparta – Pardubice
Slavia – Plzeň
Pardubice – Kyjev
Plzeň – Výběr JmFKS
Pardubice – Prešov
Plzeň – Moskva
Kyjev – Prešov
Výběr JmFKS – Moskva

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
A1 - FC Zbrojovka Brno  1:12:44:0 7:542
B2 - SK Sigma Olomouc 1:1 1:22:0 4:343
C3 - MŠK Žilina 4:22:1 6:0 12:391
D4 - MFK Ružomberok 0:40:20:6  0:1204

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
B1 - 1. FC Slovácko  3:27:05:0 15:291
C2 - FC Baník Ostrava 2:3 2:13:0 7:462
D3 - FK Teplice 0:71:2 4:1 5:1033
A4 - FK Senica 0:50:31:4  1:1204

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
C1 - AC Sparta Praha  4:13:13:0 10:291
D2 - FK Pardubice 1:4 2:11:1 4:642
A3 - FC DUSH 21 Kyjev 1:31:2 1:0 3:533
B4 - Tatran Prešov 0:31:10:1  1:514

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
D1 - SK Slavia Praha  2:35:013:0 20:361
A2 - FK Viktoria Plzeň 3:2 0:32:0 5:563
B3 - Výběr JmFKS 0:53:0 5:0 8:562
C4 - FC Chamovniki Moskva 0:130:20:5  0:2004

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 1. FC Slovácko 60024:518
2 AC Sparta Praha 51128:616
3 SK Slavia Praha 50134:415
4 MŠK Žilina 41126:1013
5 FC Zbrojovka Brno 41116:813
6 FC Baník Ostrava 40220:1212
7 FK Viktoria Plzeň 40215:912
8 FK Pardubice 31215:1110
9 SK Sigma Olomouc 31210:810
10 Výběr JmFKS 30314:129
11 FC DUSH 21 Kyjev 2048:126
12 FK Teplice 2049:206
13 Tatran Prešov 0153:133
14 FK Senica 0062:230
15 MFK Ružomberok 0061:260
16 FC Chamovniki Moskva 0060:460

 


NEDĚLE

čas
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
Teplice – Prešov (B)
Sigma Olomouc – Chamovniki Moskva (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
DUSH 21 Kyjev – Senica (C)
Výběr JmFKS – Ružomberok (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
Žilina – Zbrojovka Brno (B)
Slovácko – Pardubice (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
Slavia Praha – Baník Ostrava (C)
Sparta Praha – Viktoria Plzeň (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

    o 9.místo   o 11.místo    
    Sigma Olomouc
Výběr JmFKS
0:0, 1:2 pen.
  Teplice
DUSH 21 Kyjev
2:0
   
         
         
  9-12.místo       9-12.místo  
  Teplice
Sigma Olomouc
3:5
      DUSH 21 Kyjev
Výběr JmFKS
2:2, 4:5 pen.
 
         
         
9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo
Teplice
Tatran Prešov
0:0, 1:0 pen.
  Sigma Olomouc
Chamovniki Moskva
3:0 kont.
  DUSH 21 Kyjev
Senica
1:0
  Výběr JmFKS
Ružomberok
2:0
     
     
  13-16.místo       13-16.místo  
  Tatran Prešov
Chamovniki Moskva
3:0 kont.
      Senica
Ružomberok
1:2
 
         
         
    o 13.místo   o 15.místo    
    Tatran Prešov
Ružomberok
1:2
  Chamovniki Moskva
Senica
0:3 kont.
   
         
         
  
  
    o 1.místo   o 3.místo    
    Zbrojovka Brno
Sparta Praha
1:3
  Slovácko
Baník Ostrava
3:1
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Zbrojovka Brno
Slovácko
1:1, 3:2 pen.
      Baník Ostrava
Sparta Praha
1:1, 1:2 pen.
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Žilina
Zbrojovka Brno
0:1
  Slovácko
Pardubice
4:3
  Slavia Praha
Baník Ostrava
2:3
  Sparta Praha
Viktoria Plzeň
6:1
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  Žilina
Pardubice
1:2
      Slavia Praha
Viktoria Plzeň
3:1
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    Pardubice
Slavia Praha
0:5
  Žilina
Viktoria Plzeň
2:0
   
         
         

Všechny zápasy bude možné on-line či ze záznamu sledovat na www.turnaj-modrice.cz

Generální partneři 18.ročníku

CTP
Moravostav


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
Sita
Kajot
DEA
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
ikis
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec
E.ON