top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Časový rozpis utkání

PÁTEK

čas Hřiště 1 Hřiště 2
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
Plzeň – Modřice
Olomouc – Slovácko
Plzeň – Zbrojovka
Olomouc – Výběr JmFKS
Plzeň – Senica
Olomouc – Prešov
Senica – Zbrojovka
Prešov – Výběr JmFKS
Senica – Modřice
Prešov – Slovácko
Zbrojovka – Modřice
Výběr JmFKS – Slovácko
čas Hřiště 1 Hřiště 2
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
Sparta – Moskva
Slavia – Kyjev
Sparta – Ostrava
Slavia – Teplice
Sparta – Žilina
Slavia – Ružomberok
Žilina – Ostrava
Ružomberok – Teplice
Žilina – Moskva
Ružomberok – Kyjev
Ostrava – Moskva
Teplice – Kyjev

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1FK Viktoria Plzeň  
2FK Senica  
3FC Zbrojovka Brno  
4MFK Modřice  

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1SK Sigma Olomouc  
2Tatran Prešov  
3Výběr JmFKS  
41. FC Slovácko  

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1AC Sparta Praha  
2MŠK Žilina  
3FC Baník Ostrava  
4FC Chamovniki Moskva  

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1SK Slavia Praha  
2MFK Ružomberok  
3FK Teplice  
4FC DUSH 21 Kyjev  

čas Společenské akce
19:00Živá hudba v nedaleké Sokolovně

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

čas Hřiště 1 Hřiště 2
9:00
9:40
10:20
11:00
11:40
12:20
E1 – E4
F1 – F4
E1 – E3
F1 – F3
E1 – E2
F1 – F2
E2 – E3
F2 – F3
E2 – E4
F2 – F4
E3 – E4
F3 – F4
čas Hřiště 1 Hřiště 2
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
G1 – G4
H1 – H4
G1 – G3
H1 – H3
G1 – G2
H1 – H2
G2 – G3
H2 – H3
G2 – G4
H2 – H4
G3 – G4
H3 – H4

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
14 
15 
16 

čas Společenské akce
18:00Slavnostní zahájení turnaje na hřišti v Modřicích
18:30Exhibiční utkání:
Menšíkova jedenáctka (osobnosti) vs. trenéři zúčastněných družstev v Modřicích
19:30Večeře týmů + raut sponzorů, hostů a trenérů v Modřicích
20:00Diskotéka pro rodiče a doprovod v areálu fotbalového hřiště

Po skončení druhého hracího dne, tj. 11. 8. 2018, bude v 17:00 hodin slavnostní zahájení turnaje, po kterém bude následovat přátelský zápas mezi Menšíkovou jedenáctkou (osobnosti) a trenéry zúčastněných mužstev.

 


NEDĚLE

čas
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
12 – 13 (B)
9 – 16 (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
11 – 14 (C)
10 – 15 (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
4 – 5 (B)
1 – 8 (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
3 – 6 (C)
2 – 7 (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

Všechny zápasy bude možné on-line či ze záznamu sledovat na www.turnaj-modrice.cz

Generální partner 17.ročníku

CTP


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
EON
Sita
Kajot
DEA
PS Brno
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
AUTOCONT
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
stavební firma KALÁB
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec