top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2014


1. FC Zbrojovka Brno
2. 1.FC Tatran Prešov
3. SK Slavia Praha
4. FK Senica
5. AC Sparta Praha
6. MŠK Žilina
7. ŠK Slovan Bratislava
8. SK Sigma Olomouc
9. FC Baník Ostrava
10. Bohemians 1905
11. FC Spartak Trnava
12. FC Hradec Králové
13. FK Ústí nad Labem
14. Sparta Brno
15. MFK Modřice
16. FC Dinamo Brjansk

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
TOULA ADAM (SK SLAVIA PRAHA)
RIGO TOMÁŠ (1.FC TATRAN PREŠOV)
MOJŽÍŠ ADRIÁN (MŠK ŽILINA)


NEJLEPŠÍ STŘELEC
WOJATSCHKE VOJTA (FC Baník Ostrava)
VORLICKÝ LUKÁŠ (FC ZBROJOVKA BRNO)
TUČNÝ ADAM (ŠK SLOVAN BRATISLAVA)


NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
CHROPOVSKÝ MATÚŠ (FK Senica)
USTINOV NIKITA (FC Dinamo Brjansk)
GASTYAN EDMOND (MFK Modřice)

PÁTEK

čas Hřiště 1 Hřiště 2
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
Prešov – Zbrojovka
Olomouc – Sparta Brno
Prešov – Modřice
Olomouc – Sparta
Prešov – Trnava
Olomouc – Slovan
Trnava – Modřice
Slovan – Sparta
Trnava – Zbrojovka
Slovan – Sparta Brno
Modřice – Zbrojovka
Sparta – Sparta Brno
čas Hřiště 1 Hřiště 2
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
Baník – Slavia
Ústí n/L – Bohemians
Baník – Senica
Ústí n/L – Hradec Kr.
Baník – Brjansk
Ústí n/L – Žilina
Brjansk – Senica
Žilina – Hradec Kr.
Brjansk – Slavia
Žilina – Bohemians
Senica – Slavia
Hradec Kr. – Bohemians

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
11.FC Tatran Prešov  2:15:00:5 7:662
2FC Spartak Trnava 1:2 3:01:3 5:533
3MFK Modřice 0:50:3 0:4 0:1204
4FC Zbrojovka Brno 5:03:14:0  12:191

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1SK Sigma Olomouc  2:32:13:1 7:562
2ŠK Slovan Bratislava 3:2 2:23:2 8:671
3AC Sparta Praha 1:22:2 2:0 5:443
4Sparta Brno 1:32:30:2  3:804

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1FC Baník Ostrava  7:11:41:5 9:1033
2FC Dinamo Brjansk 1:7 0:40:4 1:1504
3FK Senica 4:14:0 1:2 9:362
4SK Slavia Praha 5:14:02:1  11:291

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1FK Ústí nad Labem  2:61:22:2 5:1014
2MŠK Žilina 6:2 2:00:1 8:361
3FC Hradec Králové 2:10:2 3:1 5:462
4Bohemians 1905 2:21:01:3  4:543

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
A1 - FC Zbrojovka Brno  1:23:16:2 10:562
B2 - SK Sigma Olomouc 2:1 4:32:2 8:671
C3 - FC Baník Ostrava 1:33:4 3:2 7:933
D4 - FK Ústí nad Labem 2:62:22:3  6:1114

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
B1 - ŠK Slovan Bratislava  1:25:12:0 8:362
C2 - FK Senica 2:1 0:04:1 6:271
D3 - Bohemians 1905 1:50:0 3:0 4:543
A4 - MFK Modřice 0:21:40:3  1:904

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
C1 - SK Slavia Praha  2:03:01:0 6:091
D2 - FC Hradec Králové 0:2 1:34:0 5:533
A3 - FC Spartak Trnava 0:33:1 5:1 8:562
B4 - Sparta Brno 0:10:41:5  1:1004

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
D1 - MŠK Žilina  0:21:33:0 4:533
A2 - 1.FC Tatran Prešov 2:0 1:15:0 8:172
B3 - AC Sparta Praha 3:11:1 8:1 12:371
C4 - FC Dinamo Brjansk 0:30:51:8  1:1604

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 SK Slavia Praha 60017:218
2 FC Zbrojovka Brno 50122:615
3 FK Senica 41115:513
4 1.FC Tatran Prešov 41115:713
5 ŠK Slovan Bratislava 41116:913
6 SK Sigma Olomouc 41115:1113
7 AC Sparta Praha 32117:711
8 MŠK Žilina 30312:89
9 FC Spartak Trnava 30313:109
10 FC Hradec Králové 30310:99
11 Bohemians 1905 2228:108
12 FC Baník Ostrava 20416:196
13 FK Ústí nad Labem 02411:212
14 Sparta Brno 0064:180
15 MFK Modřice 0061:210
16 FC Dinamo Brjansk 0062:310

 


NEDĚLE

čas
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
Ostrava – Ústí n/L. (B)
Trnava – Brjansk (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
Bohemians – Sparta Brno (C)
Hradec Králové – Modřice (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
Prešov – Slovan (B)
Slavia Praha – Žilina (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
Senica – Olomouc (C)
Zbrojovka – Sparta Praha (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

    o 9.místo   o 11.místo    
    Ostrava
Bohemians
4:1
  Trnava
Hradec Kr.
0:2
   
         
         
  9-12.místo       9-12.místo  
  Ostrava
Trnava
1:1, pen. ?:?
      Bohemians
Hradec Kr.
2:0
 
         
         
9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo
Ostrava
Ústí n/L.
7:0
  Trnava
Brjansk
3:0
  Bohemians
Sparta Brno
4:1
  Hradec Kr.
Modřice
5:0
     
     
  13-16.místo       13-16.místo  
  Ústí n/L.
Brjansk
7:0
      Sparta Brno
Modřice
1:0
 
         
         
    o 13.místo   o 15.místo    
    Ústí n/L.
Sparta Brno
2:1
  Brjansk
Modřice
1:2
   
         
         
  
  
    o 1.místo   o 3.místo    
    Prešov
Zbrojovka
0:2
  Slavia
Senica
3:0
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Prešov
Slavia
1:0
      Senica
Zbrojovka
1:2
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Prešov
Slovan
3:2
  Slavia
Žilina
2:0
  Senica
Olomouc
3:2
  Zbrojovka
Sparta Praha
5:3
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  Slovan
Žilina
2:2, pen. ?:?
      Olomouc
Sparta Praha
3:4
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    Žilina
Sparta Praha
1:2
  Slovan
Olomouc
3:2
   
         
         

Generální partner 17.ročníku

CTP


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
EON
Sita
Kajot
DEA
PS Brno
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
AUTOCONT
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
stavební firma KALÁB
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec