top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2011


1. FC Hradec Králové
2. NK Zadar
3. FK Příbram
4. FC Zbrojovka Brno
5. MFK Žilina
6. FK Baník Most
7. FA Nitra
8. FC Baník Ostrava
9. AC Sparta Praha
10. MFK Petržalka
11. ŠK Slovan Bratislava
12. SK Slavia Praha
13. FC Viktoria Plzeň
14. FŠ Třebíč
15. Výběr MěFS Brno
16. FK Ústí nad Labem
17. SK Sigma Olomouc
18. MFK Modřice
19. FK Teplice
20. FC Tescoma Zlín

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
1.Adam Mihálik (Nitra)
2.Rončevič Hrboje (Zadar)
3.Fabián Matula (Zbrojovka Brno)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
1.Jaroslav Peřina (Hradec Králové)
2.Lukáš Procházka (Výběr MěFS Brno)
3.Anton Hora (Slovan Bratislava)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
1.Martin Melichar (Příbram)
2.Radim Trbůšek (Zbrojovka Brno)
3.Šimon Pecháček (Hradec Králové)

NEJVĚTŠÍ SMOLAŘ
Jan Bartoníček (Hradec Králové)

Základní skupiny

skupina A - Modřice (1) 12345SkóreBodyPořadí
1MFK Petržalka  1:10:20:33:2 4:844
2SK Slavia Praha 1:1 2:21:56:0 10:853
3FC Baník Ostrava 2:02:2 0:46:1 10:772
4FC Hradec Králové 3:05:14:0 11:0 23:1121
5MFK Modřice 2:30:61:60:11  3:2605

skupina B - Modřice (2) 12345SkóreBodyPořadí
1ŠK Slovan Bratislava  0:23:30:01:1 4:634
2FK Příbram 2:0 2:14:25:0 13:3121
3SK Sigma Olomouc 3:31:2 1:31:4 6:1215
4FK Baník Most 0:02:43:1 6:3 11:872
5FŠ Třebíč 1:10:54:13:6  8:1343

skupina C - Chrlice 12345SkóreBodyPořadí
1FA Nitra  2:16:15:00:4 13:692
2AC Sparta Praha 1:2 2:02:31:2 6:733
3FC Tescoma Zlín 1:60:2 2:10:2 3:1135
4FK Ústí nad Labem 0:53:21:2 0:4 4:1334
5NK Zadar 4:02:12:04:0  12:1121

skupina D - Hrušovany u Brna 12345SkóreBodyPořadí
1MFK Žilina  0:16:26:21:3 13:862
2FC Zbrojovka Brno 1:0 3:03:15:3 12:4121
3FK Teplice 2:60:3 2:51:5 5:1905
4FC Viktoria Plzeň 2:61:35:2 2:0 10:1164
5Výběr MěFS Brno 3:13:55:10:2  11:963


Čtvrtfinálové skupiny

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
1A1 - FC Hradec Králové  4:01:04:1 9:191
2A2 - FC Baník Ostrava 0:4 1:30:1 1:804
3D1 - FC Zbrojovka Brno 0:13:1 1:0 4:262
4D2 - MFK Žilina 1:41:00:1  2:533

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
1B1 - FK Příbram  4:20:12:1 6:462
2B2 - FK Baník Most 2:4 1:43:1 6:933
3C1 - NK Zadar 1:04:1 4:0 9:191
4C2 - FA Nitra 1:21:30:4  2:904

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
1A3 - SK Slavia Praha  1:11:20:2 4:342
2A4 - MFK Petržalka 1:1 4:33:1 8:571
3D3 - Výběr MěFS Brno 2:13:4 0:2 5:734
4D4 - FC Viktoria Plzeň 2:01:32:0  3:53

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
1B3 - FŠ Třebíč  1:11:34:3 6:743
2B4 - ŠK Slovan Bratislava 1:1 0:13:1 4:342
3C3 - AC Sparta Praha 3:11:0 2:3 6:461
4C4 - FK Ústí nad Labem 3:41:33:2  7:934

skupina I 1234SkóreBodyPořadí
1A5 - MFK Modřice  3:32:45:1 10:8418.
2B5 - SK Sigma Olomouc 3:3 3:15:1 11:5717.
3C5 - FC Tescoma Zlín 4:21:3 2:5 7:10320.
4D5 - FK Teplice 1:51:55:2  7:12319.

O celkové umístění


o 15. místo
Výběr MěFS Brno - FK Ústí nad Labem 1:0

o 13. místo
FC Viktoria Plzeň - FŠ Třebíč 1:1, na penalty 4:3

o 11. místo
SK Slavia Praha - ŠK Slovan Bratislava 1:2

o 9. místo
MFK Petržalka - AC Sparta Praha 0:4

o 7. místo
FC Baník Ostrava - FA Nitra 0:1

o 5. místo
MFK Žilina - FK Baník Most 5:1

o 3. místo
FC Zbrojovka Brno - FK Příbram 1:2

finále
FC Hradec Králové - NK Zadar 1:1, na penalty 4:3

Generální partneři 18.ročníku

CTP
Moravostav


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
Sita
Kajot
DEA
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
ikis
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec
E.ON