top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2017


1. MŠK Žilina
2. AC Sparta Praha
3. SK Slavia Praha
4. 1.FC Tatran Prešov
5. SK Sigma Olomouc
6. FC Baník Ostrava
7. FC Sparta Brno
8. JUPIE FŠMH
9. FC Zbrojovka Brno
10. FC Fastav Zlín
11. FK Teplice
12. MFK Modřice
13. FC Zbrojovka Brno 2006
14. MFK Ružomberok
15. Slovan Liberec
16. 1. FC Slovácko

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
WEBER MARIAN (ŽILINA)
DIVIŠ SEBASTIAN (SPARTA PRAHA)
NOVOTŇÁK SEBASTIAN (PREŠOV)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
HORÁK ROMAN (SPARTA PRAHA)
TOULA DANIEL (SLAVIA PRAHA)
PETRUTA STANISLAV (ZLÍN)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
SZIJJÁRTÓ ANDREJ (ŽILINA)
KOPAL ONDŘEJ (OSTRAVA)
DAVID TOMAS (SLAVIA PRAHA)
čas Hřiště 1 Hřiště 2
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
Prešov – Olomouc
Ostrava – Slovácko
Prešov – Modřice
Ostrava – Sparta Brno
Prešov – Zbrojovka
Ostrava – JUPIE
Zbrojovka – Modřice
JUPIE – Sparta Brno
Zbrojovka – Olomouc
JUPIE – Slovácko
Modřice – Olomouc
Sparta Brno – Slovácko
čas Hřiště 1 Hřiště 2
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
Ružomberok – Zbrojovka 2006
Žilina – Zlín
Ružomberok – Liberec
Žilina – Teplice
Ružomberok – Sparta Praha
Žilina – Slavia
Sparta Praha – Liberec
Slavia – Teplice
Sparta Praha – Zbrojovka 2006
Slavia – Zlín
Liberec – Zbrojovka 2006
Teplice – Zlín

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
11.FC Tatran Prešov  0:02:24:1 6:351
2FC Zbrojovka Brno 0:0 3:03:6 6:642
3MFK Modřice 2:20:3 4:1 6:643
4SK Sigma Olomouc 1:46:31:4  8:1134

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1FC Baník Ostrava  1:14:11:0 6:271
2JUPIE FŠMH 1:1 3:11:3 5:542
3FC Sparta Brno 1:41:3 3:2 5:933
41. FC Slovácko 0:13:12:3  5:534

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1MFK Ružomberok  1:36:10:1 7:532
2AC Sparta Praha 3:1 3:03:0 9:191
3Slovan Liberec 1:60:3 3:0 4:933
4Zbrojovka 2006 1:00:30:3  1:634

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1MŠK Žilina  2:03:04:0 9:091
2SK Slavia Praha 0:2 6:01:0 7:262
3FK Teplice 0:30:6 2:5 2:1404
4FC Fastav Zlín 0:40:15:2  5:733

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

čas Hřiště 1 Hřiště 2
9:00
9:40
10:20
11:00
11:40
12:20
Prešov – Teplice
Ostrava – Olomouc
Prešov – Liberec
Ostrava – Zlín
Prešov – JUPIE FŠMH
Ostrava – Ružomberok
JUPIE FŠMH – Liberec
Ružomberok – Zlín
JUPIE FŠMH – Teplice
Ružomberok – Olomouc
Liberec – Teplice
Zlín – Olomouc
čas Hřiště 1 Hřiště 2
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
Sparta Praha – Slovácko
Žilina – Zbrojovka 2006
Sparta Praha – Modřice
Žilina – Sparta Brno
Sparta Praha – Slavia Praha
Žilina – Zbrojovka Brno
Slavia Praha – Modřice
Zbrojovka Brno – Sparta Brno
SK Slavia Praha – Slovácko
Zbrojovka Brno – Zbrojovka 2006
Modřice – Slovácko
Sparta Brno – Zbrojovka 2006

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
A1 - 1.FC Tatran Prešov  3:15:03:1 11:291
B2 - JUPIE FŠMH 1:3 0:02:0 3:342
C3 - Slovan Liberec 0:50:0 4:0 4:543
D4 - FK Teplice 1:30:20:4  1:904

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
B1 - FC Baník Ostrava  0:04:01:3 5:342
C2 - MFK Ružomberok 0:0 0:31:3 1:614
D3 - FC Fastav Zlín 0:43:0 1:2 4:633
A4 - SK Sigma Olomouc 3:13:12:1  8:391

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
C1 - AC Sparta Praha  1:07:06:0 14:091
D2 - SK Slavia Praha 0:1 6:33:0 9:462
A3 - MFK Modřice 0:73:6 3:0 6:1233
B4 - 1. FC Slovácko 0:60:30:3  0:1204

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
D1 - MŠK Žilina  2:12:01:0 5:191
A2 - FC Zbrojovka Brno 1:2 2:22:3 5:714
B3 - FC Sparta Brno 0:22:2 2:0 4:442
C4 - Zbrojovka 2006 0:13:20:2  3:533

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 AC Sparta Praha 60023:118
2 MŠK Žilina 60014:118
3 1.FC Tatran Prešov 42017:514
4 SK Slavia Praha 40216:612
5 SK Sigma Olomouc 40216:1412
6 FC Baník Ostrava 32111:511
7 JUPIE FŠMH 2228:88
8 Sparta Brno 2139:137
9 FC Slovan Liberec 2138:147
10 MFK Modřice 21312:197
11 FC Fastav Zlín 2049:136
12 Zbrojovka Brno 2006 2044:116
13 FC Zbrojovka Brno 12411:135
14 MFK Ružomberok 1148:114
15 1. FC Slovácko 1055:174
16 FK Teplice 0063:230

 


NEDĚLE

čas
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
Zbrojovka 2006 – Zbrojovka Brno (B)
Liberec – Teplice (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
Zlín – Ružomberok (C)
Modřice – Slovácko (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
Slavia Praha – Olomouc (B)
Sparta Praha – Sparta Brno (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
Prešov – Ostrava (C)
Žilina – JUPIE (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

    o 9.místo   o 11.místo    
    Zbrojovka Brno
Zlín
3:3, PK 1:0
  Teplice
Modřice
2:1
   
         
         
  9-12.místo       9-12.místo  
  Zbrojovka Brno
Teplice
4:1
      Zlín
Modřice
3:2
 
         
         
9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo
Zbrojovka 2006
Zbrojovka Brno
0:5
  Liberec
Teplice
1:4
  Zlín
Ružomberok
2:1
  Modřice
Slovácko
3:2
     
     
  13-16.místo       13-16.místo  
  Zbrojovka 2006
Liberec
2:1
      Ružomberok
Slovácko
2:2, PK 3:2
 
         
         
    o 13.místo   o 15.místo    
    Zbrojovka 2006
Ružomberok
0:0, PK 1:0
  Liberec
Slovácko
2:1
   
         
         
  
  
    o 1.místo   o 3.místo    
    Sparta Praha
Žilina
0:2
  Slavia Praha
Prešov
5:3
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Slavia Praha
Sparta Praha
0:2
      Prešov
Žilina
1:2
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Slavia Praha
Olomouc
3:1
  Sparta Praha
Sparta Brno
3:0
  Prešov
Ostrava
1:0
  Žilina
JUPIE
2:0
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  Olomouc
Sparta Brno
3:0
      Ostrava
JUPIE
2:1
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    Olomouc
Ostrava
1:1, PK 1:0
  Sparta Brno
JUPIE
1:0
   
         
         

Generální partneři 18.ročníku

CTP
Moravostav


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
Sita
Kajot
DEA
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
ikis
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec
E.ON