top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2018


1. AC Sparta Praha
2. FC Zbrojovka Brno
3. 1. FC Slovácko
4. FC Baník Ostrava
5. SK Slavia Praha
6. FK Pardubice
7. MŠK Žilina
8. FK Viktoria Plzeň
9. Výběr JmKFS
10. SK Sigma Olomouc
11. FK Teplice
12. FC DUSH 21 Kyjev
13. MFK Ružomberok
14. Tatran Prešov
15. FK Senica
16. FC Chamoniki Moskva

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
FEIT JAN (AC Sparta Praha)
ZELINA KRISTIÁN (1. FC Slovácko)
PERRETTE JIMY (FC Baník Ostrava)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
TETERYA ROMAN (SK Slavia Praha)
ZIKA JAN (SK Slavia Praha)
REIL MARTIN (FK Pardubice)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
ZIMČÍK ADAM (1.FC Slovácko)
HLOŽÁNEK MICHAL (FC Zbrojovka Brno)
JOVANOSKI STEFAN (AC Sparta Praha)

PÁTEK

čas Hřiště 1 Hřiště 2
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
Plzeň – Kyjev
Olomouc – Slovácko
Plzeň – Zbrojovka
Olomouc – Výběr JmFKS
Plzeň – Senica
Olomouc – Prešov
Senica – Zbrojovka
Prešov – Výběr JmFKS
Senica – Kyjev
Prešov – Slovácko
Zbrojovka – Kyjev
Výběr JmFKS – Slovácko
čas Hřiště 1 Hřiště 2
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
Sparta – Moskva
Slavia – Pardubice
Sparta – Ostrava
Slavia – Teplice
Sparta – Žilina
Slavia – Ružomberok
Žilina – Ostrava
Ružomberok – Teplice
Žilina – Moskva
Ružomberok – Pardubice
Ostrava – Moskva
Teplice – Pardubice

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1FK Viktoria Plzeň  6:11:33:0 10:462
2FK Senica 1:6 0:20:3 1:1104
3FC Zbrojovka Brno 3:12:0 4:2 9:391
4FC DUSH 21 Kyjev 0:33:02:4  5:733

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1SK Sigma Olomouc  3:13:20:2 6:562
2Tatran Prešov 1:3 0:21:3 2:804
3Výběr JmFKS 2:32:0 2:4 6:733
41. FC Slovácko 2:03:14:2  9:391

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1AC Sparta Praha  3:36:19:0 18:471
2MŠK Žilina 3:3 2:49:0 14:743
3FC Baník Ostrava 1:64:2 8:0 13:862
4FC Chamovniki Moskva 0:90:90:8  0:2604

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1SK Slavia Praha  8:03:03:1 14:191
2MFK Ružomberok 0:8 1:20:4 1:1404
3FK Teplice 0:32:1 2:6 4:1033
4FK Pardubice 1:34:06:2  11:562

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

čas Hřiště 1 Hřiště 2
9:00
9:40
10:20
11:00
11:40
12:20
Zbrojovka – Ružomberok
Slovácko – Senica
Zbrojovka – Žilina
Slovácko – Teplice
Zbrojovka – Olomouc
Slovácko – Ostrava
Olomouc – Žilina
Ostrava – Teplice
Olomouc – Ružomberok
Ostrava – Senica
Žilina – Ružomberok
Teplice – Senica
čas Hřiště 1 Hřiště 2
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
16:20
Sparta – Prešov
Slavia – Moskva
Sparta – Kyjev
Slavia – Výběr JmFKS
Sparta – Pardubice
Slavia – Plzeň
Pardubice – Kyjev
Plzeň – Výběr JmFKS
Pardubice – Prešov
Plzeň – Moskva
Kyjev – Prešov
Výběr JmFKS – Moskva

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
A1 - FC Zbrojovka Brno  1:12:44:0 7:542
B2 - SK Sigma Olomouc 1:1 1:22:0 4:343
C3 - MŠK Žilina 4:22:1 6:0 12:391
D4 - MFK Ružomberok 0:40:20:6  0:1204

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
B1 - 1. FC Slovácko  3:27:05:0 15:291
C2 - FC Baník Ostrava 2:3 2:13:0 7:462
D3 - FK Teplice 0:71:2 4:1 5:1033
A4 - FK Senica 0:50:31:4  1:1204

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
C1 - AC Sparta Praha  4:13:13:0 10:291
D2 - FK Pardubice 1:4 2:11:1 4:642
A3 - FC DUSH 21 Kyjev 1:31:2 1:0 3:533
B4 - Tatran Prešov 0:31:10:1  1:514

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
D1 - SK Slavia Praha  2:35:013:0 20:361
A2 - FK Viktoria Plzeň 3:2 0:32:0 5:563
B3 - Výběr JmFKS 0:53:0 5:0 8:562
C4 - FC Chamovniki Moskva 0:130:20:5  0:2004

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 1. FC Slovácko 60024:518
2 AC Sparta Praha 51128:616
3 SK Slavia Praha 50134:415
4 MŠK Žilina 41126:1013
5 FC Zbrojovka Brno 41116:813
6 FC Baník Ostrava 40220:1212
7 FK Viktoria Plzeň 40215:912
8 FK Pardubice 31215:1110
9 SK Sigma Olomouc 31210:810
10 Výběr JmFKS 30314:129
11 FC DUSH 21 Kyjev 2048:126
12 FK Teplice 2049:206
13 Tatran Prešov 0153:133
14 FK Senica 0062:230
15 MFK Ružomberok 0061:260
16 FC Chamovniki Moskva 0060:460

 


NEDĚLE

čas
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
Teplice – Prešov (B)
Sigma Olomouc – Chamovniki Moskva (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
DUSH 21 Kyjev – Senica (C)
Výběr JmFKS – Ružomberok (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
Žilina – Zbrojovka Brno (B)
Slovácko – Pardubice (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
Slavia Praha – Baník Ostrava (C)
Sparta Praha – Viktoria Plzeň (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

    o 9.místo   o 11.místo    
    Sigma Olomouc
Výběr JmFKS
0:0, 1:2 pen.
  Teplice
DUSH 21 Kyjev
2:0
   
         
         
  9-12.místo       9-12.místo  
  Teplice
Sigma Olomouc
3:5
      DUSH 21 Kyjev
Výběr JmFKS
2:2, 4:5 pen.
 
         
         
9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo
Teplice
Tatran Prešov
0:0, 1:0 pen.
  Sigma Olomouc
Chamovniki Moskva
3:0 kont.
  DUSH 21 Kyjev
Senica
1:0
  Výběr JmFKS
Ružomberok
2:0
     
     
  13-16.místo       13-16.místo  
  Tatran Prešov
Chamovniki Moskva
3:0 kont.
      Senica
Ružomberok
1:2
 
         
         
    o 13.místo   o 15.místo    
    Tatran Prešov
Ružomberok
1:2
  Chamovniki Moskva
Senica
0:3 kont.
   
         
         
  
  
    o 1.místo   o 3.místo    
    Zbrojovka Brno
Sparta Praha
1:3
  Slovácko
Baník Ostrava
3:1
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Zbrojovka Brno
Slovácko
1:1, 3:2 pen.
      Baník Ostrava
Sparta Praha
1:1, 1:2 pen.
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Žilina
Zbrojovka Brno
0:1
  Slovácko
Pardubice
4:3
  Slavia Praha
Baník Ostrava
2:3
  Sparta Praha
Viktoria Plzeň
6:1
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  Žilina
Pardubice
1:2
      Slavia Praha
Viktoria Plzeň
3:1
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    Pardubice
Slavia Praha
0:5
  Žilina
Viktoria Plzeň
2:0
   
         
         

Generální partneři 18.ročníku

CTP
Moravostav


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
Sita
Kajot
DEA
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
ikis
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec
E.ON