top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2015


1. SPARTA PRAHA
2. SIGMA OLOMOUC
3. SPARTA BRNO
4. FK TEPLICE
5. ŽILINA
6. BANÍK OSTRAVA
7. ZBROJOVKA BRNO
8. TATRAN PREŠOV
9. BRJANSK
10. RUŽOMBEROK
11. VIKTORIA PLZEŇ
12. MODŘICE
13. JANOČKOVA AKADEMIA
14. CHAMOVNIKI
15. SENICA
16. KIEV

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
1. JAKUBÍK PATRIK (ŽILINA)
2. DANĚK KRYŠTOF (OLOMOUC)
3. NAJER MAXMILIÁN (SPARTA PRAHA)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
1. HATOŇ ŠIMON (BANÍK OSTRAVA)
2. ŠPELDA ADAM (SPARTA PRAHA)
3. ŠIMKO NIKOLAS (PREŠOV)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
1. ŠÍP JÁCHYM (OLOMOUC)
2. ZÁHRADNÍK MICHAL (RUŽOMBEROK)
3. CHALOUPEK ŠTĚPÁN (TEPLICE)

PÁTEK

čas Hřiště 1 Hřiště 2
10:00
10:40
11:20
12:00
12:40
13:20
Olomouc – Zbrojovka
Baník – Chamovniki
Olomouc – Senica
Baník – Sparta Brno
Olomouc – Modřice
Baník – Janočkova ak.
Modřice – Senica
Janočkova ak. – Sparta Brno
Zbrojovka – Modřice
Janočkova ak. – Chamovniki
Senica – Zbrojovka
Sparta Brno – Chamovniki
čas Hřiště 1 Hřiště 2
14:00
14:40
15:20
16:00
16:40
17:20
Žilina – Brjansk
Teplice – Kiev
Žilina – Ružomberok
Teplice – Prešov
Žilina – Sparta Praha
Teplice – Plzeň
Sparta Praha – Ružomberok
Plzeň – Prešov
Sparta Praha – Brjansk
Plzeň – Kiev
Ružomberok – Brjansk
Prešov – Kiev

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1SK Sigma Olomouc  6:04:28:1 18:391
2FC Zbrojovka Brno 0:6 0:27:0 7:833
3FK Senica 2:42:0 2:1 6:562
4MFK Modřice 1:80:71:2  2:1704

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1FC Baník Ostrava  2:10:30:0 2:442
2Janočkova akademia 1:2 0:01:0 2:243
3Sparta Brno 3:00:0 1:0 4:071
4Chamovniki Moskva 0:00:10:1  0:214

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1MŠK Žilina  0:25:12:0 7:362
2AC Sparta Praha 2:0 3:18:0 13:191
3MFK Ružomberok 1:51:3 0:1 2:904
4FC Dinamo Brjansk 0:20:81:0  1:1033

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1FK Teplice  5:12:07:0 14:191
2FC Viktoria Plzeň 1:5 0:35:0 6:833
3Tatran Prešov 0:23:0 3:0 6:262
4FC Smena Kiev 0:70:50:3  0:1504

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
A1 - SK Sigma Olomouc  7:14:110:0 21:291
B2 - FC Baník Ostrava 1:7 3:22:0 6:962
C3 - FC Dinamo Brjansk 1:42:3 0:0 3:713
D4 - FC Smena Kiev 0:100:20:0  0:1214

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
B1 - Sparta Brno  4:02:23:2 9:471
C2 - MŠK Žilina 0:4 5:01:0 6:462
D3 - FC Viktoria Plzeň 2:20:5 2:0 4:743
A4 - MFK Modřice 2:30:10:2  2:604

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
C1 - AC Sparta Praha  2:14:22:0 8:391
D2 - Tatran Prešov 1:2 1:43:0 5:633
A3 - FC Zbrojovka Brno 2:44:1 3:1 9:662
B4 - Chamovniki Moskva 0:20:31:3  1:804

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
D1 - FK Teplice  4:04:11:1 9:271
A2 - FK Senica 0:4 1:01:3 2:733
B3 - Janočkova akademia 1:40:1 0:4 1:904
C4 - MFK Ružomberok 1:13:14:0  8:272

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 SK Sigma Olomouc 60039:518
2 AC Sparta Praha 60021:418
3 FK Teplice 51023:316
4 Sparta Brno 42013:414
5 MŠK Žilina 40213:712
6 FC Baník Ostrava 3128:1310
7 Tatran Prešov 30311:89
8 FC Zbrojovka Brno 30316:149
9 FK Senica 3038:129
10 MFK Ružomberok 21310:117
11 FC Viktoria Plzeň 21310:157
12 Janočkova akademia 1143:114
13 FC Dinamo Brjansk 1144:174
14 Chamovniki Moskva 0151:101
15 FC Smena Kiev 0150:271
16 MFK Modřice 0064:230

 


NEDĚLE

čas
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
Janočkova akademia – FC Dinamo Brjansk (B)
FK Senica – MFK Modřice (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
FC Viktoria Plzeň – Chamovniki Moskva (C)
MFK Ružomberok – FC Smena Kiev (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
Sparta Brno – MŠK Žilina (B)
SK Sigma Olomouc – FC Zbrojovka Brno (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
FK Teplice – FC Baník Ostrava (C)
AC Sparta Praha – Tatran Prešov (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

    o 9.místo   o 11.místo    
    FC Dinamo Brjansk
MFK Ružomberok
1:1
  MFK Modřice
FC Viktoria Plzeň
0:5
   
         
         
  9-12.místo       9-12.místo  
  FC Dinamo Brjansk
MFK Modřice
1:1, (pen 2:1)
      FC Viktoria Plzeň
MFK Ružomberok
2:3
 
         
         
9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo
Janočkova akademia
FC Dinamo Brjansk
2:3
  FK Senica
MFK Modřice
0:1
  FC Viktoria Plzeň
Chamovniki Moskva
2:1
  MFK Ružomberok
FC Smena Kiev
4:0
     
     
  13-16.místo       13-16.místo  
  Janočkova akademia
FK Senica
4:2
      Chamovniki Moskva
FC Smena Kiev
3:0
 
         
         
    o 13.místo   o 15.místo    
    Janočkova akademia
Chamovniki Moskva
2:1
  FK Senica
FC Smena Kiev
1:0
   
         
         
  
  
    o 1.místo   o 3.místo    
    SK Sigma Olomouc
AC Sparta Praha
1:1 (pen 0:2)
  Sparta Brno
FK Teplice
8:1
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Sparta Brno
SK Sigma Olomouc
0:5
      FK Teplice
AC Sparta Praha
1:2
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Sparta Brno
MŠK Žilina
0:0 (pen 1:0)
  SK Sigma Olomouc
FC Zbrojovka Brno
3:1
  FK Teplice
FC Baník Ostrava
3:0
  AC Sparta Praha
Tatran Prešov
3:1
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  MŠK Žilina
FC Zbrojovka Brno
1:0
      FC Baník Ostrava
Tatran Prešov
2:1
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    MŠK Žilina
FC Baník Ostrava
3:1
  FC Zbrojovka Brno
Tatran Prešov
1:0
   
         
         

Generální partner 17.ročníku

CTP


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
EON
Sita
Kajot
DEA
PS Brno
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
AUTOCONT
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
stavební firma KALÁB
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec