top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2012


1. Zbrojovka 2002
2. AC Sparta Praha
3. SK Slavia Praha
4. FC Spartak Trnava
5. MFK Žilina
6. FK Teplice
7. FC Baník Ostrava
8. MFK Frýdek Místek
9. FC Zbrojovka Brno
10. SK HS Kroměříž
11. SK Sigma Olomouc
12. ŠK Slovan Bratislava
13. FC Tescoma Zlín
14. 1. SK Prostějov
15. SFC Opava
16. MFK OKD Karviná
17. FK Senica
18. výběr Brno-venkov
19. MFK Modřice
20. FC Dosta Bystrc

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
1. Canales Pineda Enrico (FC ZBROJOVKA BRNO 2002)
2. Mašek Michal (SK SLAVIA PRAHA)
3. Bindics Dominik (FC SPARTAK TRNAVA)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
1. Hložek Adam (FC ZBROJOVKA BRNO 2002)
2. Vandelia Adrian (FK SENICA)
3. Vorlický Lukáš (FC ZBROJOVKA BRNO 2002)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
1. Suchánek Lukáš (SK SLAVIA PRAHA)
2. Moskáľ Tomáš (MŠK ŽILINA)
3. Stejskal Adam (FC ZBROJOVKA BRNO 2002)


Základní skupiny

skupina A - Modřice (1) 12345SkóreBodyPořadí
1výběr Brno-venkov  1:91:20:40:1 2:1605
2SK Slavia Praha 9:1 7:26:110:0 32:4121
3FC Baník Ostrava 2:12:7 4:02:1 10:992
4ŠK Slovan Bratislava 4:01:60:4 2:2 7:1243
51. SK Prostějov 1:00:101:22:2  4:1444

skupina B - Modřice (2) 12345SkóreBodyPořadí
1MFK Modřice  1:90:120:51:3 2:2905
2AC Sparta Praha 9:1 5:24:36:3 24:9121
3FC Spartak Trnava 12:02:5 1:03:0 18:592
4SFC Opava 5:03:40:1 1:4 9:934
5SK Sigma Olomouc 3:13:60:34:1  10:1163

skupina C - Chrlice 12345SkóreBodyPořadí
1MŠK Žilina  3:18:110:12:0 23:3121
2FC Zbrojovka Brno 1:3 10:22:20:5 13:1243
3FC Dosta Bystrc 1:82:10 1:30:6 4:2705
4FC Tescoma Zlín 1:102:23:1 1:6 7:1944
5MFK Frýdek Místek 0:25:06:06:1  17:392

skupina D - Hrušovany u Brna 12345SkóreBodyPořadí
1FK Senica  2:55:22:71:4 10:1835
2FC Zbrojovka Brno (2002) 5:2 6:110:12:1 23:5121
3SK HS Kroměříž 2:51:6 4:21:7 8:2034
4MFK OKD Karviná 7:21:102:4 0:8 10:2433
5FK Teplice 4:11:27:18:0  20:492


Čtvrtfinálové skupiny

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
1A1 - SK Slavia Praha  7:23:31:1 11:652
2A2 - FC Baník Ostrava 2:7 2:41:2 5:1304
3D1 - FC Zbrojovka Brno (2002) 3:34:2 2:1 9:671
4D2 - FK Teplice 1:12:11:2  4:443

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
1B1 - AC Sparta Praha  5:21:12:1 8:471
2B2 - FC Spartak Trnava 2:5 1:04:0 7:562
3C1 - MŠK Žilina 1:10:1 2:0 3:243
4C2 - MFK Frýdek Místek 1:20:40:2  1:804

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
1A3 - ŠK Slovan Bratislava  2:24:11:2 7:542
2A4 - 1. SK Prostějov 2:2 3:20:1 5:543
3D3 - MFK OKD Karviná 1:42:3 2:4 5:1104
4D4 - SK HS Kroměříž 2:11:04:2  7:391

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
1B3 - SK Sigma Olomouc  4:11:63:1 8:862
2B4 - SFC Opava 1:4 1:60:1 2:1104
3C3 - FC Zbrojovka Brno 6:16:1 2:2 14:471
4C4 - FC Tescoma Zlín 1:31:02:2  4:543

skupina I 1234SkóreBodyPořadí
1A5 - výběr Brno-venkov  8:44:22:5 14:1162
2B5 - MFK Modřice 4:8 2:12:5 8:1433
3C5 - FC Dosta Bystrc 2:41:2 3:2 6:834
4D5 - FK Senica 5:25:22:3  12:761

O celkové umístění


o 15. místo
MFK OKD Karviná - SFC Opava 2:8

o 13. místo
1. SK Prostějov - FC Tescoma Zlín 1:1, 3:1 na penalty

o 11. místo
Slovan Bratislava - Sigma Olomouc 1:2

o 9. místo
SK HS Kroměříž - FC Zbrojovka Brno 1:7

o 7. místo
FC Baník Ostrava - MFK Frýdek Místek 3:1

o 5. místo
FK Teplice - MŠK Žilina 2:4

o 3. místo
SK Slavia Praha - Spartak Trnava 4:1

finále
Zbrojovka 2002 - AC Sparta Praha 4:1

Generální partneři 18.ročníku

CTP
Moravostav


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
Sita
Kajot
DEA
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
ikis
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec
E.ON