top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2013


1. FC Zbrojovka Brno
2. MŠK Žilina
3. SK Slavia Praha
4. MŠK Tesla Stropkov
5. MFK Modřice
6. FC Hradec Králové
7. ŠK Slovan Bratislava
8. FC Baník Ostrava
9. výběr JmKFS
10. FC Vysočina Jihlava
11. FC Sparta Brno
12. SK Sigma Olomouc
13. FC Slovan Liberec
14. FK Radnički 1923 Kragujevac
15. NK Zadar
16. FC Spartak Trnava

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
1. GUMAN RAFAEL (TESLA STROPKOV)
2. FIALA ADAM (FC ZBROJOVKA BRNO)
3. ŠŤASTNÝ LUKÁŠ (MFK MODŘICE)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
1. HLOŽEK ADAM (FC ZBROJOVKA BRNO)
2. VORLICKÝ LUKÁŠ (FC ZBROJOVKA BRNO)
3. MALÝ DOMINIK (FC HRADEC KRÁLOVÉ)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
1. BELKO ĹUBOMÍR (MŠK ŽILINA)
2. SIROTNÍK JAN (SK SLAVIA PRAHA)
3. BALOG JOZEF (ŠK SLOVAN BRATISLAVA)

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1FC Zbrojovka Brno  3:01:15:0 9:171
2NK Zadar 0:3 1:12:3 3:714
3MŠK Tesla Stropkov 1:11:1 3:0 5:252
4MFK Modřice 0:53:20:3  3:1033

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1SK Sigma Olomouc  3:41:24:0 8:633
2FC Vysočina Jihlava 4:3 0:32:1 6:762
3ŠK Slovan Bratislava 2:13:0 2:0 7:191
4FC Sparta Brno 0:41:20:2  1:804

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1FC Baník Ostrava  3:02:03:1 8:191
2FC Slovan Liberec 0:3 3:13:0 6:462
3MŠK Žilina 0:21:3 2:1 3:633
4výběr JmKFS 1:30:31:2  2:804

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1SK Slavia Praha  2:21:04:0 7:271
2FC Hradec Králové 2:2 0:05:0 7:252
3FK Radnički 1923 Kragujevac 0:10:0 7:1 7:243
4FC Spartak Trnava 0:40:51:7  1:1604

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

skupina E 1234SkóreBody
A1FC Zbrojovka Brno  7:14:15:0 16:29
B2FC Vysočina Jihlava 1:7 0:32:1 3:113
C3MŠK Žilina 1:43:0 2:0 6:46
D4FC Spartak Trnava 0:51:20:2  1:90

skupina F 1234SkóreBody
B1ŠK Slovan Bratislava  3:03:02:1 8:19
C2FC Slovan Liberec 0:3 1:51:3 2:110
D3FK Radnički 1923 Kragujevac 0:35:1 0:1 5:53
A4NK Zadar 1:23:11:0  5:36

skupina G 1234SkóreBody
C1FC Baník Ostrava  2:71:20:0 3:91
D2FC Hradec Králové 7:2 1:28:1 16:56
A3MFK Modřice 2:12:1 7:0 11:29
B4FC Sparta Brno 0:01:80:7  1:151

skupina H 1234SkóreBody
D1SK Slavia Praha  1:23:02:0 6:26
A2MŠK Tesla Stropkov 2:1 4:01:1 7:27
B3SK Sigma Olomouc 0:30:4 4:2 4:93
C4výběr JmKFS 0:21:12:4  3:71

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1ŠK Slovan Bratislava 60015:218
2FC Zbrojovka Brno 51025:316
3SK Slavia Praha 41113:413
4MŠK Tesla Stropkov 33012:412
5MFK Modřice 40214:1212
6FC Hradec Králové 32123:711
7FC Baník Ostrava 31211:1010
8MŠK Žilina 3039:109
9FC Vysočina Jihlava 3039:189
10NK Zadar 2138:107
11FK Radnički 1923 Kragujevac 21312:77
12SK Sigma Olomouc 20412:156
13FC Slovan Liberec 2048:156
14výběr JmKFS 0155:151
15FC Sparta Brno 0152:231
16FC Spartak Trnava 0062:250

 


NEDĚLE

čas skupina o 9.-16. místo
8:00
8:40
9:20
10:00
10:40
11:20
Sigma Olomouc – Slovan Liberec (B)
Vysočina Jihlava – Spartak Trnava (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 13.místo
o 9.místo
Kragujevac – výběr JmKFS (C)
Zadar – Sparta Brno (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 15.místo
o 11.místo
12:00Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-16. místo
čas skupina o 1.-8. místo
12:20
13:00
13:40
14:20
15:00
15:40
Tesla Stropkov – Modřice (B)
Slovan Bratislava – Žilina (A)
poražení A–B
vítězové A–B
o 5.místo
o 1.místo
Slavia Praha – Hradec Králové (C)
Zbrojovka Brno – Baník Ostrava (D)
poražení C–D
vítězové C–D
o 7.místo
o 3.místo
16:30Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo

    o 9.místo   o 11.místo    
    Jihlava
výběr JmKFS
0:5
  Olomouc
Sparta Brno
1:2
   
         
         
  9-12.místo       9-12.místo  
  Olomouc
Jihlava
1:3
      výběr JmKFS
Sparta Brno
5:0
 
         
         
9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo
Olomouc
Liberec
3:1
  Jihlava
Trnava
3:1
  Kragujevac
výběr JmKFS
0:0, 6:7 pen.
  Zadar
Sparta Brno
1:1, 3:4 pen.
     
     
  13-16.místo       13-16.místo  
  Liberec
Trnava
2:1
      Kragujevac
Zadar
1:0
 
         
         
    o 13.místo   o 15.místo    
    Liberec
Kragujevac
1:0
  Trnava
Zadar
0:4
   
         
         
  
  
    o 1.místo   o 3.místo    
    Žilina
Zbrojovka
0:3
  Stropkov
Slavia
0:2
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Stropkov
Žilina
3:1
      Slavia
Zbrojovka
0:4
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Stropkov
Modřice
1:0
  Slovan
Žilina
1:1, 2:3 pen.
  Slavia
Hradec Kr.
3:0
  Zbrojovka
Baník
9:0
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  Modřice
Slovan
2:2, 4:3 pen.
      Hradec Kr.
Baník
4:0
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    Modřice
Hradec Kr.
3:2
  Slovan
Baník
3:0
   
         
         

Generální partneři 18.ročníku

CTP
Moravostav


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
Sita
Kajot
DEA
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
ikis
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec
E.ON