top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2010


1. Sparta Praha
2. FK Teplice
3. FC Zbrojovka
4. NK Zadar
5. Baník Ostrava
6. Bohemians 1905
7. Slovan Bratislava
8. Vysočina Jihlava
9. Dynamo České Budějovice
10. Viktoria Plzeň
11. Hradec Králové
12. FC Petržalka
13. UKS SMS Lodž
14. AS Trenčín
15. Tescoma Zlín
16. MěFS Brno
17. Roudnice nad Labem
18. MFK Modřice
19. 1. SC Znojmo
20. FC Hlučín

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
1. ANTONIO PERICA (NK ZADAR)
2. DOMINIK CHLUMSKÝ (FC VYSOČINA JIHLAVA)
3. DOMINIK BLAŽÍK (FC ZBROJOVKA BRNO)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
1. FRANTIŠEK KOTEK (AC SPARTA PRAHA)
2. MARTIN MICHAL (ŠK SLOVAN BRATISLAVA)
3. LUDĚK NĚMEČEK (FK TEPLICE)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
1. ANTONÍN RUSEK (FC ZBROJOVKA BRNO)
2. MARTIN GRAICIAR (AC SPARTA PRAHA)
3. MAREK KALOUSEK (SK DYNAMO Č. BUDĚJ.)

Základní skupiny

skupina A - Modřice 12345SkóreBodyPořadí
1MFK Modřice  0:70:40:31:7 1:2105
2AC Sparta Praha 7:0 4:08:00:2 19:291
3NK Zadar 4:00:4 4:03:1 11:592
4FC TESCOMA Zlín 3:00:80:4 2:2 5:1444
5SK České Budějovice 7:12:01:32:2  12:673

skupina B - Chrlice 12345SkóreBodyPořadí
1ŠK Slovan Bratislava  3:02:00:45:1 10:592
2FC Viktoria Plzeň 0:3 3:33:24:1 10:973
3výběr MěFS Brno 0:23:3 1:50:0 4:1024
4FK Teplice 4:02:35:1 5:0 16:491
5FK Roudnice n./Labem 1:51:40:00:5  2:1415

skupina C - Měnín 12345SkóreBodyPořadí
1AS Trenčín  0:81:12:46:0 9:1344
2FC Zbrojovka Brno 8:0 4:14:012:0 28:1121
3Bohemians 1905 1:11:4 3:03:0 8:572
4FC Hradec Králové 4:20:40:3 7:0 11:963
5FC Hlučín 0:60:120:30:7  0:2805

skupina D - Hruąovany 12345SkóreBodyPořadí
1FC Petržalka  2:02:31:47:0 12:763
2UKS SMS Lodž 0:2 0:30:02:0 2:544
3FC Baník Ostrava 3:23:0 3:111:1 20:4121
4FC Vysočina Jihlava 4:10:01:3 7:0 12:472
51.SC Znojmo 0:70:21:110:7  1:2705


Čtvrtfinálové skupiny

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
1Sparta Praha  4:03:06:0 13:091
2NK Zadar 0:4 2:11:0 3:562
3Baník Ostrava 0:31:2 3:1 4:633
4Vysočina Jihlava 0:60:11:3  1:1004

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
1FK Teplice  4:02:12:0 8:191
2Slovan Bratislava 0:4 2:20:2 2:814
3FC Zbrojovka 1:22:2 4:1 7:542
4Bohemians 1905 0:22:01:4  3:633

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
1České Budějovice  2:24:26:0 12:471
2Tescoma Zlín 2:2 2:20:1 4:524
3FC Petržalka 2:42:2 2:0 6:642
4UKS SMS Lodž 0:61:00:2  1:833

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
1Viktoria Plzeň  3:33:14:1 10:571
2MěFS Brno 3:3 0:41:2 4:914
3Hradec Králové 1:34:0 4:2 9:562
4AS Trenčín 1:42:12:4  5:933

skupina I 1234SkóreBodyPořadí
1MFK Modřice  0:33:03:3 6:6418
2Roudnice nad Labem 3:0 6:13:3 12:4717
3FC Hlučín 0:31:6 3:3 4:12120
41.SC Znojmo 3:33:33:3  9:9319

O celkové umístění


o 15. místo
Tescoma Zlín - MěFS Brno 1:0

o 13. místo
UKS SMS Lodž - AS Trenčín 1:0

o 11. místo
FC Petržalka - Hradec Králové 0:2

o 9. místo
České Budějovice - Viktoria Plzeň 3:1

o 7. místo
Vysočina Jihlava - Slovan Bratislava

o 5. místo
Baník Ostrava - Bohemians 1905 0:0, na penalty 1:0

o 3. místo
NK Zadar - FC Zbrojovka Brno 2:2, na penalty 2:3

finále
Sparta Praha - FK Teplice 2:1

Generální partner 17.ročníku

CTP


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
EON
Sita
Kajot
DEA
PS Brno
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
AUTOCONT
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
stavební firma KALÁB
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec