top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2009


1. SK Slavia Praha
2. AC Sparta Praha
3. FK Teplice
4. FC Hradec Králové
5. MěFS Brno
6. FC Viktoria Plzeń
7. RAFK Rajhrad
8. 1.FC Brno
9. Roudnice n. Labem
10. SK Sigma Olomouc
11. FC Hlučín
12. FK Příbram
13. FC Baník Ostrava
14. ŠK Slovan Bratislava
15. NK Zadar
16. FC Tescoma Zlín
17. FC Vysočina Jihlava
18. MFK Modřice
19. UKS SMS Lodž
20. AS Trenčín

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
Janošek Dominik - RAFK Rajhrad
Chvěja Ondra - FC Hlučín
Kopřiva Jakub - FC Victoria Plzeň

NEJLEPŠÍ STŘELEC
Kvasnička Jakub - MFK Modřice
Hudec Pavel - RAFK Rajhrad
Holiš Roman - Baník Ostrava
Miką Roman - SK Roudnice nad Labem
Kalivoda Dan - SK Roudnice nad Labem

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
Nikiforof Griša - FK Teplice
Veselý Lukáš - SK Slavia Praha
Čtvrtečka Jan - AC Sparta Praha

Základní skupiny

skupina A - Modřice 12345SkóreBodyPořadí
1NK Zadar 0:32:13:40:6 5:1434.
2Sparta Praha 3:09:13:02:1 17:2121.
3Modřice 1:21:92:20:4 4:1715.
4FK Teplice 4:30:32:24:3 10:1172.
5Roudnice 6:01:24:03:4 14:663.

skupina B - Tuřany 12345SkóreBodyPořadí
11.FC Brno 4:00:01:10:0 5:162.
2AS Trenčín 0:40:31:00:2 1:935.
3Baník Ostrava 0:03:00:20:1 3:344.
4FK Příbram 1:10:12:02:3 5:543.
5Hradec Králové 0:02:01:03:2 6:2101.

skupina C - Chrlice 12345SkóreBodyPořadí
1KS SMS Lodž 1:80:40:22:4 3:1805.
2Slavia Praha 8:13:01:02:0 14:1121.
3MěFS Brno 4:00:32:12:0 8:492.
4Tescoma Zlín 2:00:11:20:2 3:534.
5Sigma Olomouc 4:20:20:22:0 6:663.

skupina D - Rajhrad 12345SkóreBodyPořadí
1RAFK Rajhrad 5:25:10:34:0 14:691.
2Slovan Bratislava 2:50:41:15:0 8:1044.
3FC Hlučín 1:54:01:14:1 10:773.
4Viktoria Plzeň 3:01:11:19:0 14:282.
5Vysočina Jihlava 0:40:51:40:9 1:2205.


Čtvrtfinálové skupiny

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
1Sparta Praha 3:02:01:0 6:091.
2FK Teplice 0:31:12:1 3:542.
3RAFK Rajhrad 0:21:10:3 1:614.
4Sparta Praha 0:11:23:0 4:333.

skupina F 1234SkóreBodyPořadí
1Hradec Králové 0:00:32:1 2:442.
21.FC Brno 0:00:11:2 1:314.
3Slavia Praha 3:01:03:0 7:091.
4MěFS Brno 1:22:10:3 3:633.

skupina G 1234SkóreBodyPořadí
1Roudnice 6:02:13:1 11:291.
2NK Zadar 0:60:4: 0:1004.
3FC Hlučín 1:24:04:0 9:262.
4Slovan Bratislava 1:3:0:4 1:703.

skupina H 1234SkóreBodyPořadí
1FK Příbram 2:01:10:1 3:242.
2Baník Ostrava 0:22:23:0 5:443.
3Sigma Olomouc 1:12:22:0 5:351.
4Tescoma Zlín 1:20:30:2 1:534.

skupina I 1234SkóreBodyPořadí
1MFK Modřice 1:14:13:4 8:6418.
2AS Trenčín 1:10:11:1 2:3220.
3UKS Lodž 1:41:00:1 2:5319.
4Vysočina Jihlava 4:31:11:0 6:4717.

O celkové umístění


o 15. místo
NK Zadar - Tescoma Zlín 2:1

o 13. místo
Slovan Bratislava - Baník Ostrava 0:4

o 11. místo
FC Hlučín - FK Příbram 4:0

o 9. místo
Roudnice - Sigma Olomouc 5:1

o 7. místo
RAFK Rajhrad - 1.FC Brno 3:0

o 5. místo
Viktoria Plzeň - MěFS Brno 0:2

o 3. místo
FK Teplice - Hradec Králové 2:1

finále
Sparta Praha - Slavia Praha 2:3

Generální partneři 18.ročníku

CTP
Moravostav


Generální partneři

MFK Modřice
FA čR
Město Modřice
EON
Sita
Kajot
DEA
Re-Max

Hlavní partneři

Bachl
Ptacek
Svítil
Kovolit
Vodňanská drůbež
Olympia Brno
Garko
Poda
ikis
KIKA
Q-elektrik

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Na Švábce
Cukrárna Aida La Dolce Vita
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
p. Víťa Makovský
restaurace Tuřanská Beseda
p. Rostislav Brabec
E.ON