top

Výsledky 2022


1. FC Zbrojovka Brno
2. SK Slavia Praha
3. MTK Budapešť
4. Dinamo Zagreb
5. MŠK Žilina
6. FC Baník Ostrava
7. ŠK Slovan Bratislava
8. FC Slovácko
9. Illés Football Akademy
10. Výběr JmKFS
11. MFK Modřice
12. FC Košice
13. Sigma Olomouc
14. 1. FC Tatran Prešov
15. FC Trinity Zlín
16. MFK Ružomberok

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
Maxmilián Hrobárik (Žilina)
Tomáš Novotný (Slavia)
Tobiáš Michalčík (Slovácko)


NEJLEPŠÍ STŘELEC
Eric Pernica (Zbrojovka)
Alan Mael Lembakoali (Slovan Bratislava)
Parisz Lakakisz (Budapešť)


NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
Martin Doležal (Zbrojovka)
Nia Sičaja (Zagreb)
Petr Fryčák (Baník Ostrava)


CENA JOSEFA ŠURALA
Laura Bučková (Tatran Prešov)

PÁTEK

čas Modřice - tráva Modřice - umělka
10:00 A1 FC Zbrojovka Brno
- A4 Sigma Olomouc
3:0
B1 ŠK Slovan Bratislava
- B4 FC Slovácko
0:2
10:40 A2 Výběr JmKFS
- A3 Dinamo Zagreb
0:5
B2 MFK Modřice
- B3 FC Trinity Zlín
1:0
11:30 B1 ŠK Slovan Bratislava
- B3 FC Trinity Zlín
5:0
A1 FC Zbrojovka Brno
- A3 Dinamo Zagreb
1:0
12:10 B2 MFK Modřice
- B4 FC Slovácko
1:3
A2 Výběr JmKFS
- A4 Sigma Olomouc
1:1
13:00 A1 FC Zbrojovka Brno
- A2 Výběr JmKFS
3:0
B1 ŠK Slovan Bratislava
- B2 MFK Modřice
7:0
13:40 A3 Dinamo Zagreb
- A4 Sigma Olomouc
2:1
B3 FC Trinity Zlín
- B4 FC Slovácko
0:1
14:20 C1 SK Slavia Praha
- C4 MFK Ružomberok
1:4 
D1 FC Baník Ostrava
- D4 FC Košice
4:0
15:00 C2 MTK Budapešť
- C3 1. FC Tatran Prešov
9:0
D2 Illés Football Akademy
- D3 MŠK Žilina
0:2
15:50 D1 FC Baník Ostrava
- D3 MŠK Žilina
0:2
C1 SK Slavia Praha
- C3 1. FC Tatran Prešov
4:0
16:30 D2 Illés Football Akademy
- D4 FC Košice
2:3
C2 MTK Budapešť
- C4 MFK Ružomberok
7:0 
17:20 C1 SK Slavia Praha
- C2 MTK Budapešť
1:4
D1 FC Baník Ostrava
- D2 Illés Football Akademy
2:0
18:00 C3 1. FC Tatran Prešov
- C4 MFK Ružomberok
0:2 
D3 MŠK Žilina
- D4 FC Košice
5:0

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1FC Zbrojovka Brno  3:01:03:0 7:091
2Výběr JmKFS 0:3 0:51:1 1:914
3Dinamo Zagreb 0:15:0 2:1 7:262
4Sigma Olomouc 0:31:11:2  2:613

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1ŠK Slovan Bratislava  7:05:00:2 12:262
2MFK Modřice 0:7 1:01:3 2:1033
3FC Trinity Zlín 0:50:1 0:1 0:704
4FC Slovácko 2:03:11:0  6:191

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1SK Slavia Praha  1:44:04:0 9:462
2MTK Budapešť 4:1 9:07:0 20:191
31. FC Tatran Prešov 0:40:9 0:2 0:1504
4MFK Ružomberok 0:40:72:0  2:1133

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1FC Baník Ostrava  2:00:24:0 6:262
2Illés Football Akademy 0:2 0:22:3 2:704
3MŠK Žilina 2:02:0 5:0 9:091
4FC Košice 0:43:20:5  3:1133

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1-Zbrojovka Brno, B2-Slovan Bratislava, C3-Ružomberok, D4-Illés Akademy
Skupina F: B1-FC Slovácko, C2-SK Slavia Praha, D3-FC Košice, A4-Výběr JmKFS
Skupina G: C1-MTK Budapešť, D2-FC Baník Ostrava, A3-Sigma Olomouc, B4-FC Trinity Zlín
Skupina H: D1-MŠK Žilina, A2-Dinamo Zagreb, B3-MFK Modřice, C4-1. FC Tatran Prešov

čas Modřice - tráva Modřice - umělka
9:00 E1-FC Zbrojovka Brno
- E4-Illés Football Akademy
4:0
F1-FC Slovácko
- F4-Výběr JmKFS
3:3
9:40 E2-ŠK Slovan Bratislava
- E3-MFK Ružomberok
3:1
F2-SK Slavia Praha
- F3-FC Košice
6:1
10:30 F1-FC Slovácko
- F3-FC Košice
2:0
E1-FC Zbrojovka Brno
- E3-MFK Ružomberok
5:0
11:10 F2-SK Slavia Praha
- F4-Výběr JmKFS
1:0
E2-ŠK Slovan Bratislava
- E4-Illés Football Akademy
2:2
12:00 E1-FC Zbrojovka Brno
- E2-ŠK Slovan Bratislava
2:0
F1-FC Slovácko
- F2-SK Slavia Praha
4:1
12:40 E3-MFK Ružomberok
- E4-Illés Football Akademy
0:1
F3-FC Košice
- F4-Výběr JmKFS
5:1
13:20 G1-MTK Budapešť
- G4-FC Trinity Zlín
1:0
H1-MŠK Žilina
- H4-1. FC Tatran Prešov
4:0
14:00 G2-FC Baník Ostrava
- G3-Sigma Olomouc
2:0
H2-Dinamo Zagreb
- H3-MFK Modřice
7:1
14:50 H1-MŠK Žilina
- H3-MFK Modřice
2:0
G1-MTK Budapešť
- G3-Sigma Olomouc
2:0
15:30 H2-Dinamo Zagreb
- H4-1. FC Tatran Prešov
5:0
G2-FC Baník Ostrava
- G4-FC Trinity Zlín
3:0
16:20 G1-MTK Budapešť
- G2-FC Baník Ostrava
0:1
H1-MŠK Žilina
- H2-Dinamo Zagreb
0:3
17:00 G3-Sigma Olomouc
- G4-FC Trinity Zlín
2:0
H3-MFK Modřice
- H4-1. FC Tatran Prešov
5:0

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 FC Zbrojovka Brno 60018:018
2 FC Slovácko 51015:516
3 MTK Budapešť 50123:215
4 Dinamo Zagreb 50122:315
5 MŠK Žilina 50115:315
6 FC Baník Ostrava 50112:215
7 SK Slavia Praha 40217:912
8 ŠK Slovan Bratislava 31217:710
9 FC Košice 2049:206
10 MFK Modřice 2048:196
11 Sigma Olomouc 1144:004
12 Illés Football Akademy 1145:134
13 MFK Ružomberok 1053:203
14 Výběr JmKFS 0245:182
15 FC Trinity Zlín 0060:130
16 1. FC Tatran Prešov 0060:290

 


NEDĚLE

čas Modřice - tráva Modřice - umělka
8:00
8:40
9:30
10:10
10:50
11:30
12-Illés - 13-Ružomberok 3:0
9-Košice - 16-Prešov 2:0
Olomouc - Zlín 2:0
JmKFS - Modřice 2:0
o 13. místo Prešov - Olomouc 1:3
o 9. místo Illés - JmKFS 0:0 (4:3 pen.)
11-Olomouc - 14-JmKFS 1:4
10-Modřice - 15-Zlín 3:3 (3:2 pen.)
Ružomberok - Prešov 1:2
Illés - Košice 4:0
o 15. místo Ružomberok - Zlín 0:6
o 11. místo Košice - Modřice 0:2
12:20Vyhlášení výsledků skupiny o 9. - 16. místo
12:30
13:10
14:00
14:40
15:25
16:05
4-Zagreb - 5-Žilina 0:0 (4:3 pen.)
1-Zbrojovka - 8-Slovan 3:0
Ostrava - Slovácko 2:0
Budapešť - Slavia 0:5
o 3. místo Zagreb - Budapešť 0:0 (1:2 pen.)
o 1. místo Zbrojovka - Slavia 6:2
3-Budapešť - 6-Ostrava (C) 4:1
2-Slovácko - 7-Slavia (D) 2:2 (4:5 pen.)
Žilina - Slovan 5:0
Zagreb - Zbrojovka 1:1 (5:6 pen.)
o 7 místo Slovan - Slovácko 1:0
o 5. místo Žilina - Ostrava 3:0
17:00Vyhlášení výsledků skupiny o 1. - 8. místo

 

PAVOUK PLAY-OFF

    o 9.místo   o 11.místo    
    Illés Akademy
- Výběr JmKFS
0:0 (4:3 pen.)
  FC Košice
- MFK Modřice
0:2
   
         
         
  9-12.místo       9-12.místo  
  Illés Akademy
- FC Košice
4:0
      Výběr JmKFS
- MFK Modřice
2:0
 
         
         
9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo   9-16.místo
12-Illés Akademy
- 13-Ružomberok
3:0
  9-FC Košice
- 16-Prešov
2:0
  11-Sigma Olomouc
- 14-Výběr JmKFS
1:4
  10-MFK Modřice
- 15-Trinity Zlín
3:3 (3:2 pen.)
     
     
  13-16.místo       13-16.místo  
  MFK Ružomberok
- Tatran Prešov
1:2
      Sigma Olomouc
- Trinity Zlín
2:0
 
         
         
    o 13.místo   o 15.místo    
    Tatran Prešov
- Sigma Olomouc
1:3
  MFK Ružomberok
- Trinity Zlín
0:6
   
         
         
  
  
    o 1.místo   o 3.místo    
    FC Zbrojovka Brno
- SK Slavia Praha
6:2
  Dinamo Zagreb
- MTK Budapešť
0:0 (1:2 pen.)
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  FC Zbrojovka Brno
- Dinamo Zagreb
1:1 (5:6 pen.)
      MTK Budapešť
- SK Slavia Praha
0:5
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
4-Dinamo Zagreb
- 5-MŠK Žilina
0:0 (4:3 pen.)
  1-FC Zbrojovka Brno
- 8-ŠK Slovan Bratislava
3:0
  3-MTK Budapešť
- 6-FC Baník Ostrava
4:1
  2-FC Slovácko
- 7-SK Slavia Praha
2:2 (4:5 pen.)
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  MŠK Žilina
- ŠK Slovan Bratislava
5:0
      FC Baník Ostrava
- FC Slovácko
2:0
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    MŠK Žilina
- FC Baník Ostrava
3:0
  ŠK Slovan Bratislava
- FC Slovácko
1:0
   
         
         

Generální partner 22.ročníku

CTP
CTP
CTP


Generální partneři

EON
Město Modřice
MFK Modřice
FA čR

Hlavní partneři

Recovera
ikis
Pokorný
Syner
Čsad Brno holding a.s.
Poda
Ptacek
Bachl
JM Demicarr
Sasta
Makovský
Olympia
Zemako
Kovolit

Partneři

Brabec Rostislav
Procházka - elektro
Vodnaňská drůbež
Vinařství Alois Pitra
Restaurace Sherwood
Restaurace U Krále Jiřího
Restaurace Železná růže
Plzeňská pivnice
Hladinka a Šnyt