top

Časový rozpis utkání

PÁTEK

čas Modřice - tráva Modřice - umělka
10:00 A1 FC Zbrojovka Brno
-
A4 Sigma Olomouc
B1 ŠK Slovan Bratislava
-
B4 FC Slovácko
10:40 A2 Výběr JmKFS
-
A3 Dinamo Zagreb
B2 MFK Modřice
-
B3 FC Trinity Zlín
11:30 B1 ŠK Slovan Bratislava
-
B3 FC Trinity Zlín
A1 FC Zbrojovka Brno
-
A3 Dinamo Zagreb
12:10 B2 MFK Modřice
-
B4 FC Slovácko
A2 Výběr JmKFS
-
A4 Sigma Olomouc
13:00 A1 FC Zbrojovka Brno
-
A2 Výběr JmKFS
B1 ŠK Slovan Bratislava
-
B2 MFK Modřice
13:40 A3 Dinamo Zagreb
-
A4 Sigma Olomouc
B3 FC Trinity Zlín
-
B4 FC Slovácko
14:20 C1 SK Slavia Praha
-
C4 MFK Ružomberok 
D1 FC Baník Ostrava
-
D4 FC Košice
15:00 C2 MTK Budapešť
-
C3 1. FC Tatran Prešov
D2 Illés Football Akademy
-
D3 MŠK Žilina
15:50 D1 FC Baník Ostrava
-
D3 MŠK Žilina
C1 SK Slavia Praha
-
C3 1. FC Tatran Prešov
16:30 D2 Illés Football Akademy
-
D4 FC Košice
C2 MTK Budapešť
-
C4 MFK Ružomberok 
17:20 C1 SK Slavia Praha
-
C2 MTK Budapešť
D1 FC Baník Ostrava
-
D2 Illés Football Akademy
18:00 C3 1. FC Tatran Prešov
-
C4 MFK Ružomberok 
D3 MŠK Žilina
-
D4 FC Košice

Tabulka po základních skupinách

skupina A 1234SkóreBodyPořadí
1FC Zbrojovka Brno  
2Výběr JmKFS  
3Dinamo Zagreb  
4Sigma Olomouc  

skupina B 1234SkóreBodyPořadí
1ŠK Slovan Bratislava  
2MFK Modřice  
3FC Trinity Zlín  
4FC Slovácko  

skupina C 1234SkóreBodyPořadí
1SK Slavia Praha  
2MTK Budapešť  
31. FC Tatran Prešov  
4MFK Ružomberok  

skupina D 1234SkóreBodyPořadí
1FC Baník Ostrava  
2Illés Football Akademy  
3MŠK Žilina  
4FC Košice  

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1, B2, C3, D4
Skupina F: B1, C2, D3, A4
Skupina G: C1, D2, A3, B4
Skupina H: D1, A2, B3, C4

čas Modřice - tráva Modřice - umělka
9:00 E1 - E4 F1 - F4
9:40 E2 - E3 F2 - F3
10:30 F1 - F3 E1 - E3
11:10 F2 - F4 E2 - E4
12:00 E1 - E2 F1 - F2
12:40 E3 - E4 F3 - F4
13:20 G1 - G4 H1 - H4
14:00 G2 - G3 H2 - H3
14:50 H1 - H3 G1 - G3
15:30 H2 - H4 G2 - G4
16:20 G1 - G2 H1 - H2
17:00 G3 - G4 H3 - H4

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 
2 
3 
4 
5 
6 
7 
8 
9 
10 
11 
12 
13 
14 
15 
16 

čas Společenské akce
18:00Slavnostní zahájení turnaje na hlavním hřišti v Modřicích
18:30Utkání týmu nadace Josefa Šurala proti trenérům zúčastněných družstev
19:30Večeře týmů + raut sponzorů, hostů a trenérů v Modřicích
20.00Diskotéka pro rodiče a doprovod

 


NEDĚLE

čas Modřice - tráva Modřice - umělka
8:00
8:40
9:30
10:10
10:50
11:30
12 - 13 (B)
9 - 16 (A)
poražení C - D
vítězové C - D
o 13. místo
o 9. místo
11 - 14 ( C )
10 - 15 ( D )
poražení A - B
vítězové A - B
o 15. místo
o 11. místo
12:20Vyhlášení výsledků skupiny o 9. - 16. místo
12:30
13:10
14:00
14:40
15:25
16:05
4 - 5 (B)
1 - 8 (A)
poražení C - D
vítězové C - D
o 3. místo
o 1. místo
3 -6 (C)
2 - 7 (D)
poražení A - B
vítězové A - B
o 7 místo
o 5. místo
17:00Vyhlášení výsledků skupiny o 1. - 8. místo

Všechny zápasy na hřišti v Modřicích bude možné on-line či ze záznamu sledovat na www.turnaj-modrice.cz

Generální partner 22.ročníku

CTP
CTP
CTP


Generální partneři

EON
Město Modřice
MFK Modřice
FA čR

Hlavní partneři

Recovera
ikis
Pokorný
Syner
Čsad Brno holding a.s.
Poda
Ptacek
Bachl
JM Demicarr
Sasta
Makovský
Olympia
Zemako
Kovolit

Partneři

Brabec Rostislav
Procházka - elektro
Vodnaňská drůbež
Vinařství Alois Pitra
Restaurace Sherwood
Restaurace U Krále Jiřího
Restaurace Železná růže
Plzeňská pivnice
Hladinka a Šnyt