top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2008


1. SK SLAVIA PRAHA
2. AC SPARTA PRAHA
3. MěFS BRNO
4. DUKLA BÁNSKÁ BYSTRICA
5. 1.FC BRNO
6. FC BANÍK OSTRAVA
7. NK ZADAR
8. FC NITRA
9. MFK MODŘICE
10. FK TEPLICE
11. FC TESCOMA ZLÍN
12. SK KLADNO
13. SFC OPAVA
14. SK ROUDNICE n.L.
15. FK ŠARDICE
16. FK SPARTAK TRNAVA
17. FC VYSOČINA JIHLAVA
18. FC VIKTORIA PLZEŇ

Základní skupiny

skupina A - Modřice 1234SkóreBodyPořadí
1MFK Modřice 1:40:01:4 2:814.
2NK Zadar 4:11:10:2 5:442.
3Viktoria Plzeň 0:01:11:3 2:423.
5Slavia Praha 4:12:03:1 9:291.

skupina B - Kobylnice 12345SkóreBodyPořadí
1SFC Opava 3:20:21:33:3 7:1044.
2FK Šardice 2:30:30:100:4 2:2005.
3SK Kladno 2:03:00:41:4 6:863.
4Sparta Praha 3:110:04:00:1 17:292.
5Dukla B.Bystrica 3:34:04:11:0 12:4101.

skupina C - ľidlochovice 1234SkóreBodyPořadí
11.FC Brno 5:05:03:0 13:091.
2Vysočina Jihlava 0:50:22:1 2:833.
3FC Nitra 0:52:02:0 4:562.
4FK Teplice 0:31:20:2 1:704.

skupina D - Nosislav 12345SkóreBodyPořadí
1Tescoma Zlín 6:12:11:21:2 10:663.
2SK Roudnice 1:62:10:30:2 3:1534.
3Spartak Trnava 1:21:20:12:1 4:635.
4Baník Ostrava 2:13:01:00:1 6:292.
5MěFS Brno 2:15:01:21:0 9:391.


Čtvrtfinálové skupiny

skupina E 1234SkóreBodyPořadí
1Dukla B.Bystrica 1:02:10:0 3:171.
2Sparta Praha 0:14:23:0 7:362.
31.FC Brno 1:22:45:0 8:633.
4FC Nitra 0:00:30:5 0:814.

skupina F 12345SkóreBodyPořadí
1Viktoria Plzeň 0:02:21:21:1 4:535.
2MFK Modřice 0:02:05:30:2 7:571.
3Tescoma Zlín 2:20:26:12:1 10:672.
4SK Roudnice 2:13:51:62:1 8:1363.
5Spartak Trnava 1:12:01:21:2 5:544.

skupina G 12345SkóreBodyPořadí
1SK Kladno 2:03:03:10:2 8:392.
2SFC Opava 0:23:21:02:3 6:763.
3FK Šardice 0:32:36:01:2 9:834.
4Vysočina Jihlava 1:30:10:62:1 3:1135.
5FK Teplice 2:03:22:11:2 8:591.


O celkové umístění


o 17. místo
FC Viktoria Plzeň - FC Vysočina Jihlava 0:1

o 15. místo
FK Spartak Trnava - FK Šardice 1:2

o 13. místo
SK Roudnice n.L. - SFC Opava 2:2, na penalty 4:5

o 11. místo
FC Tescoma Zlín - SK Kladno 3:1

o 9. místo
MFK Modřice - FK Teplice 1:1, na penalty 2:1

Osmifinále
FC Baník Ostrava - FC Nitra 1:0
NK Zadar - 1. FC Brno 1:3

o 7. místo
NK ZADAR - FC NITRA 3:0

o 5. místo
1.FC BRNO - FC BANÍK OSTRAVA 1:0

semifinále
MěFS Brno - AC Sparta Praha 0:1
SK Slavia Praha - Dukla Bánská Bystrica 3:1

o 3. místo
DUKLA BÁNSKÁ BYSTRICA - MěFS BRNO 0:2

finále
SK SLAVIA PRAHA - AC SPARTA PRAHA 2:0

Generální partner 19.ročníku

CTP


Generální partneři

EON
Město Modřice
MFK Modřice
FA čR
Re-Max
Kajot
Sita
Bonver
Moravostav
Syner Morava

Hlavní partneři

Olympia Brno
Bachl
Vodňanská drůbež
Kovolit
Ptacek
Q-elektrik
Garko
Svítil
Poda
KIKA

Partneři

vinařství Alois Pitra
-Dolní Dunajovice
Kika
E.ON
p. Vlach Aleš
Procházka - elektro
Restaurace Sherwood
Restaurace U krále Jiřího
Restaurace Tuřanská Beseda
Restaurace Suzie's Steakhouse Brno
Restaurace Železná růže
Denisa Záleská