top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2020


1. FC Baník Ostrava
2. SK Slavia Praha
3. SK Sigma Olomouc
4. 1. FC Slovácko
5. AC Sparta Praha
6. FC Zbrojovka Brno
7. FC Svratka 2007
8. 1. SK Prostějov
9. FKM Karlova Ves
10. Výběr JmFKS
11. MFK Modřice
12. FC Boskovice

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
1. PASTYŘÍK MARTIN (SK SLAVIA PRAHA)
2. BURDA MAREK (1.FC SLOVÁCKO)
3. HILBERT TOMÁŠ (SK SIGMA OLOMOUC)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
1. KLÍMA DANIEL (FC ZBROJOVKA BRNO)
2. JAVORSKÝ ALEXANDR (FC BANÍK OSTRAVA)
3. ŠMIGA JAKUB (FC BANÍK OSTRAVA)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
1. HASTÍK JAKUB (1.FC SLOVÁCKO)
2. ŠNEIDR JIŘÍ (SK SLAVIA PRAHA)
3. STOULIL MARTIN (AC SPARTA PRAHA)

Cena Josefa Šurala
ŠKRKOŇ VÍT (FC BANÍK OSTRAVA)

Tabulka po základních skupinách

skupina A - Modřice 123SkóreBodyPořadí
1FC Zbrojovka Brno  5:24:0 9:261
21. SK Prostějov 2:5 1:0 3:532
3MFK Modřice 0:40:1  0:503

skupina B 123SkóreBodyPořadí
1Výběr JmFKS  0:30:7 0:1003
2FC Svratka 2007 3:0 1:3 4:332
31. FC Slovácko 7:03:1  10:161

skupina C 123SkóreBodyPořadí
1FC Boskovice  0:100:12 0:2203
2FC Baník Ostrava 10:0 3:1 13:161
3AC Sparta Praha 12:01:3  13:332

skupina D 123SkóreBodyPořadí
1FKM Karlova Ves  1:30:1 1:403
2SK Sigma Olomouc 3:1 0:1 3:232
3SK Slavia Praha 1:01:0  2:061

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1-FC Zbrojovka Brno, D2-SK Sigma Olomouc, C3-FC Boskovice
Skupina F: B1-1. FC Slovácko, C2-AC Sparta Praha, D3-FKM Karlova Ves
Skupina G: C1-FC Baník Ostrava, B2-FC Svratka 2007, A3-MFK Modřice
Skupina H: D1-SK Slavia Praha, A2-1. SK Prostějov, B3-Výběr JmFKS

čas skupina E čas skupina F
8:00

9:40

11:20
Zbrojovka - Boskovice 7:0

Olomouc - Boskovice 10:0

Zbrojovka - Olomouc 1:3

8:50

10:30

12:10

Slovácko - Karlova Ves 1:1

Sparta Praha - Karlova Ves 5:0

Slovácko - Sparta Praha 0:4
čas skupina G čas skupina H
13:00

14:40

16:20
Ostrava - Modřice 2:0

Svratka 2007 - Modřice 1:1

Ostrava - Svratka 2007 11:2

13:50

15:30

17:10

Slavia Praha - Výběr JmFKS 6:0

Prostějov - Výběr JmFKS 2:2

Slavia Praha - Prostějov 5:1

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 Baník Ostrava 40026:312
2 Slavia Praha 40013:112
3 Sparta Praha 30121:39
4 Sigma Olomouc 30116:39
5 Zbrojovka Brno 30117:59
6 1. FC Slovácko 21111:67
7 Prostějov 1126:124
8 Svratka 2007 1127:154
9 MFK Modřice 0131:81
10 Karlova Ves 0132:101
11 Výběr JmKFS 0132:181
12 Boskovice 0040:390

 


NEDĚLE

čas skupina o 1.- 8. místo - Modřice čas skupina o 9.- 12. místo - Chrlice
8:30
9:10
9:50
10:30
11:10
11:50
12:30
13:10
13:50
14:30
15:10
15:50
Olomouc – Zbrojovka (A)
Ostrava – Svratka (B)
Sparta Praha – Slovácko (C)
Slavia Praha – Prostějov (D)
poražení A–B
vítězové A–B
poražení C–D
vítězové C–D
o 7. místo
o 5. místo
o 3. místo
o 1. místo
9:00
9:50
10:45
11:35
12:30
13:20
Modřice – Boskovice
Karlova Ves – JmKFS
Modřice – JmKFS
Karlova Ves – Boskovice
Modřice – Karlova Ves
JmKFS – Boskovice
16:40Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo v Modřicích 14:15Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-12. místo v Chrlicích


O 9. - 12. místo, hřiště Chrlice

Chrlice 9101112SkóreBodyKonečné umístění
9MFK Modřice  0:00:25:0 5:2411
10Karlova Ves 0:0 1:04:0 5:079
11Výběr JmKFS 2:00:1 5:2 7:3610
12Boskovice 0:50:42:5  2:14012

O 1. - 8. místo, hřiště Modřice

    o 1.místo   o 3.místo    
    Ostrava
Slavia Praha
1:1, 1:0 pen.
  Olomouc
Slovácko
1:0
   
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Olomouc
Ostrava
1:1, 1:3 pen.
      Slovácko
Slavia Praha
0:0, 0:1 pen.
 
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Olomouc
Zbrojovka
1:0
  Ostrava
Svratka
5:1
  Sparta Praha
Slovácko
0:0, 2:3 pen.
  Slavia Praha
Prostějov
3:0
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  Zbrojovka
Svratka
4:0
      Sparta Praha
Prostějov
4:0
 
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    Zbrojovka
Sparta Praha
0:3
  Svratka
Prostějov
1:1, 1:0 pen
   
         
         

Generální partner 20.ročníku

CTP


Generální partneři

EON
Město Modřice
MFK Modřice
FA čR
Re-Max
Sita

Hlavní partneři

KIKA
Bachl
Vodňanská drůbež
E.on
ikis
JM Demicarr
Poda
Q-elektrik
Ševčík group
Ptacek
Tollens Luděk Vondra

Partneři

vinařství Alois Pitra
- Dolní Dunajovice
BK serv. s.r.o.
Omega 24
p. Vít Makovský
p. Pavel Procházka
Restaurace Tuřanská Beseda
Restaurace Sherwood
Restaurace U Krále Jiřího
Restaurace Železná růže