top
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE
O POHÁR STAROSTY MĚSTA MODŘICE

Výsledky 2021


1. Dinamo Zágreb
2. Sparta Praha
3. MFK Modřice
4. Slavia Praha
5. SIgma Olomouc
6. Baník Ostrava
7. 1. FC Slovácko
8. MŠK Žilina
9. Zbrojovka Brno
10. Výběr JmKFS
11. FC Fastav Zlín
12. Sparta Brno

Individuální ocenění


NEJLEPŠÍ HRÁČ
1. IVAN KOLAR (Dinamo Zágreb)
2. JAKUB KRATOCHVÍL (Slavia Praha)
3. MATĚJ FEDERLE (Sparta Praha)

NEJLEPŠÍ STŘELEC
1. TOMÁŠ DOČEKAL (Zbrojovka Brno)
2. JAN KOS (Sparta Praha)
3. IVAN KOLAR (Dinamo Zágreb)

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ
1. JAKUB HRABOVSKÝ (Baník Ostrava)
2. LUDĚK CHURÁČEK (Slavia Praha)
3. JAKUB MAŠÁT (Sparta Praha)

CENA Josefa Šurala
Sára Kerešová (Žilina)

PÁTEK

čas skupina A čas skupina B
9:00

10:40

12:20
Modřice - výběr JmKFS 4:2

Slovácko - výběr JmKFS 4:2

Modřice - Slovácko 2:3

9:50

11:30

13:10

Dinamo Zágreb - Zbrojovka 5:0

Slavia - Zbrojovka 2:3

Dinamo Zágreb - Slavia 2:3
čas skupina C čas skupina D
14:00

15:40

17:20
Žilina - Sparta Brno 5:1

Ostrava - Sparta Brno 8:0

Žilina - Ostrava 1:2

14:50

16:30

18:10

Sparta Praha - Zlín 9:0

Olomouc - Zlín 4:0

Sparta Praha - Olomouc 2:0

Tabulka po základních skupinách

skupina A 123SkóreBodyPořadí
1MFK Modřice  2:34:2 6:532
21. FC Slovácko 3:2 4:2 7:461
3výběr JmKFS 2:42:4  4:803

skupina B 123SkóreBodyPořadí
1Dinamo Zágreb  2:35:0 7:331
2SK Slavia Praha 3:2 2:3 5:532
3FC Zbrojovka Brno 0:53:2  3:733

skupina C 123SkóreBodyPořadí
1MŠK Žilina  1:25:1 6:332
2FC Baník Ostrava 2:1 8:0 10:161
3Sparta Brno 1:50:8  1:1303

skupina D 123SkóreBodyPořadí
1AC Sparta Praha  2:09:0 11:061
2SK Sigma Olomouc 0:2 4:0 4:232
3FC Fastav Zlín 0:90:4  0:1303

 


SOBOTA

Čtvrtfinálové skupiny


Skupina E: A1-1. FC Slovácko, B2-SK Slavia Praha, C3-Sparta Brno
Skupina F: B1-Dinamo Zágreb, C2-MŠK Žilina, D3-FC Fastav Zlín
Skupina G: C1-FC Baník Ostrava, D2-SK Sigma Olomouc, A3-výběr JmKFS
Skupina H: D1-AC Sparta Praha, A2-MFK Modřice, B3-FC Zbrojovka Brno

čas skupina E čas skupina F
8:00

9:40

11:20
Slovácko - Sparta Brno 4:0

Slavia Praha - Sparta Brno 7:0

Slovácko - Slavia Praha 0:3

8:50

10:30

12:10

Dinamo Zágreb - Zlín 8:0

Žilina - Zlín 4:1

Dinamo Zágreb - Žilina 6:0
čas skupina G čas skupina H
13:00

14:40

16:20
Ostrava - výběr JmKFS 5:1

Olomouc - výběr JmKFS 5:5

Ostrava - Olomouc 1:0

13:50

15:30

17:10

Sparta Praha - Zbrojovka Brno 2:0

Modřice - Zbrojovka Brno 3:1

Sparta Praha - Modřice 6:1

Tabulka po dvou hracích dnech

Tým VýhryRemízyProhrySkóreBody
1 AC Sparta Praha 40019:112
2 FC Baník Ostrava 40017:112
3 Dinamo Zágreb 30121:39
4 SK Slavia Praha 30115:59
5 1. FC Slovácko 30111:79
6 MŠK Žilina 20210:106
7 MFK Modřice 20210:126
8 SK Sigma Olomouc 1129:84
9 FC Zbrojovka Brno 1034:123
10 výběr JmKFS 01310:181
11 Sparta Brno 0041:240
12 FC Fastav Zlín 0041:250

 


NEDĚLE

čas skupina o 1.- 8. místo - Modřice čas skupina o 9.- 12. místo - Chrlice
8:30
9:10
9:50
10:30
11:10
11:50
12:30
13:10
13:50
14:30
15:10
15:50
Slavia Praha – Slovácko 1:0
Sparta Praha – Olomouc 2:0
Dinamo Zágreb – Žilina 6:1
Baník Ostrava – Modřice 0:1
Slovácko - Olomouc 1:3
Slavia Praha – Sparta Praha 0:1
Žilina – Baník Ostrava 1:2
Dinamo Zágreb – Modřice 1:0
Slovácko - Žilina 3:2
Olomouc - Baník Ostrava 2:1
Slavia Praha - Modřice 0:1
Sparta Praha - Dinamo Zágreb 0:1
9:00
9:50
10:45
11:35
12:30
13:20
Zbrojovka – Zlín 5:0
výběr JmKFS – Sparta Brno 6:1
Zbrojovka – Sparta Brno 10:0
výběr JmKFS – Zlín 2:1
Zbrojovka – výběr JmKFS 5:1
Sparta Brno – Zlín 1:4
16:40Vyhlášení výsledků skupiny o 1.-8. místo v Modřicích 14:15Vyhlášení výsledků skupiny o 9.-12. místo v Chrlicích


O 9. - 12. místo, hřiště Chrlice

Chrlice 9101112SkóreBodyPořadí
9FC Zbrojovka Brno  5:110:05:0 20:199
10výběr JmKFS 1:5 6:12:1 9:7610
11Sparta Brno 0:101:6 1:4 2:20012
12FC Fastav Zlín 0:51:24:1  5:8311

O 1. - 8. místo, hřiště Modřice

    o 1.místo   o 3.místo    
    Sparta Praha vs. Dinamo Zágreb 0:1   Slavia Praha vs. Modřice 0:1    
         
         
  1-4.místo       1-4.místo  
  Slavia Praha vs. Sparta Praha 0:1       Dinamo Zágreb vs. Modřice 1:0  
         
         
1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo   1-8.místo
Slavia Praha vs. Slovácko 1:0   Sparta Praha vs. Olomouc 2:0   Dinamo Zágreb vs. Žilina 6:1   Baník Ostrava vs. Modřice 0:1
     
     
  5-8.místo       5-8.místo  
  Slovácko vs. Olomouc 1:3       Žilina vs. Baník Ostrava 1:2  
         
         
    o 5.místo   o 7.místo    
    Olomouc vs. Baník Ostrava 2:1   Slovácko vs. Žilina 3:2    
         
         

Generální partner 21.ročníku

CTP


Generální partneři

EON
Město Modřice
MFK Modřice
FA čR
Re-Max
Sita

Hlavní partneři

KIKA
Bachl
Vodňanská drůbež
E.on
ikis
JM Demicarr
Poda
Q-elektrik
Ševčík group
Ptacek
Tollens Luděk Vondra

Partneři

vinařství Alois Pitra
- Dolní Dunajovice
BK serv. s.r.o.
Omega 24
p. Vít Makovský
p. Pavel Procházka
Restaurace Tuřanská Beseda
Restaurace Sherwood
Restaurace U Krále Jiřího
Restaurace Železná růže